Quote (Senee @ 13 May 2012 20:42)
Én meg igazából azokat nem értettem sose akik 2x2 szelvénnyel ki is törlik azt már jönnek ki :S:S
én minimum 6x2 szelvényt elhasználok
ez inkább a kakitól függ, van olyan amikor kettő elég, mert elég kemény és nem maszatol, de van, hogy 62 sem elég az ilyen puhábbaknál főleg, ha van mellette kis nedvesség is, ami segít rákenni köre a rózsára, meg ha lecsíped, akkor a szőr tisztára olyan lesz, abból nehéz kiszedni...
This post was edited by CyberPunk666 on May 13 2012 01:45pm