d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13933943953963975001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 13 2012 01:42pm
Én meg igazából azokat nem értettem sose akik 2x2 szelvénnyel ki is törlik azt már jönnek ki :S:S

én minimum 6x2 szelvényt elhasználok

This post was edited by Senee on May 13 2012 01:43pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 13 2012 01:43pm
>tfw mindjart beer a vonat az alkonyzonaba ahol nincs mobilnet
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 13 2012 01:43pm
eskuszom gyorsdaniel minden postjan rohogok
inb4 nyalsz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2012 01:44pm
Quote (Senee @ 13 May 2012 20:42)
Én meg igazából azokat nem értettem sose akik 2x2 szelvénnyel ki is törlik azt már jönnek ki :S:S

én minimum 6x2 szelvényt elhasználok


ez inkább a kakitól függ, van olyan amikor kettő elég, mert elég kemény és nem maszatol, de van, hogy 62 sem elég az ilyen puhábbaknál főleg, ha van mellette kis nedvesség is, ami segít rákenni köre a rózsára, meg ha lecsíped, akkor a szőr tisztára olyan lesz, abból nehéz kiszedni...

This post was edited by CyberPunk666 on May 13 2012 01:45pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 13 2012 01:46pm
Quote (Senee @ May 13 2012 09:38pm)
:dd
nem.. de tényleg nem lehet normálisan papírral kitörölni.. csak annyira, hogy ne legyen szaros a gatyád.
próbáld egyszer ki, hogy felteszed egyik lábad a wc ülökére, hogy kicsit szétnyíljon a segged, és a papírral picit benyomod az ujjad.. tiszta szar lesz.. komolyan a végtelenségig lehetne törölgetni


a nap postja :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 13 2012 01:48pm
Quote (Liliomtipro @ 13 May 2012 21:46)
a nap postja :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


senee 1 allat
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 13 2012 01:53pm
esküszöm nem tudom feldolgozni senee postját, mintha arra kérne dugjam magam seggbe
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 13 2012 01:56pm
Quote (Senee @ 13 May 2012 20:38)
:dd
nem.. de tényleg nem lehet normálisan papírral kitörölni.. csak annyira, hogy ne legyen szaros a gatyád.
próbáld egyszer ki, hogy felteszed egyik lábad a wc ülökére, hogy kicsit szétnyíljon a segged, és a papírral picit benyomod az ujjad.. tiszta szar lesz.. komolyan a végtelenségig lehetne törölgetni



Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 13 2012 01:56pm
Quote (Senee @ May 13 2012 07:38pm)
:dd
nem.. de tényleg nem lehet normálisan papírral kitörölni.. csak annyira, hogy ne legyen szaros a gatyád.
próbáld egyszer ki, hogy felteszed egyik lábad a wc ülökére, hogy kicsit szétnyíljon a segged, és a papírral picit benyomod az ujjad.. tiszta szar lesz.. komolyan a végtelenségig lehetne törölgetni


Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 13 2012 01:57pm
Quote (Senee @ 13 May 2012 21:38)
:dd
nem.. de tényleg nem lehet normálisan papírral kitörölni.. csak annyira, hogy ne legyen szaros a gatyád.
próbáld egyszer ki, hogy felteszed egyik lábad a wc ülökére, hogy kicsit szétnyíljon a segged, és a papírral picit benyomod az ujjad.. tiszta szar lesz.. komolyan a végtelenségig lehetne törölgetni


hat ez kurvajo
Go Back To Magyar Topic List
Prev13933943953963975001Next
Closed New Topic New Poll