d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1393239333934393539365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 8 2011 03:55pm
Quote (josheide @ 8 Jul 2011 23:53)
Én is de gyakorlatilag az év minden napján használhatom. :D


mondjuk én is viszonylag sokat hordom még tavasszal/ősszel is...
namindegy, vigasztalom magamat azzal, hogy a mostani legalább más színű, mint az előző volt, kell a változatosság.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 8 2011 04:01pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 8 2011 04:04pm
Quote (szabika @ 9 Jul 2011 00:01)


26, 29
de nem hiszem el, hogy jobbakat enm sikerült találni, mint narancsbőrös meg pattanásos szarokat
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 8 2011 04:06pm
Quote (szabika @ 8 Jul 2011 23:01)


pfff ezek sem láttak még biciklit vagy konditermet belülről.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 8 2011 04:26pm
Quote (szabika @ Jul 8 2011 11:01pm)


b+, ennyire ne legyen ízlése vkinek
kb vv zsófi szint mindegyik

Quote (ace07 @ Jul 8 2011 11:06pm)
pfff ezek sem láttak még biciklit vagy konditermet belülről.


meg this

This post was edited by A122 on Jul 8 2011 04:27pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 8 2011 05:17pm
domojko villanto
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 8 2011 05:40pm
Imadom ezeket a ketszemelyes gyorsfagyasztott kajakat. Kettonek keves, egynek sok...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 8 2011 06:32pm
13 óra és 2 perc alatt végigjátszottuk a mafiát :)
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 8 2011 07:05pm
Quote (hedgehogsword @ 8 Jul 2011 23:41)
rohadtul fáj egy fogam : (
ofc legközelebb hétfőn rendel a fogorvos, most péntek van, és hétfő délután 3tól melózok, n1


:c kitartás

Quote (josheide @ 8 Jul 2011 23:53)
Én is de gyakorlatilag az év minden napján használhatom. :D


honnan és mennyibe kerül most egy? én is akarok már egy fasza napszemüveget, ami nem teszi tönkre a szemem..

Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 8 2011 08:35pm
részegen is lehet teljesen helyesen írni. igen! életemben először most leteszteltem ezt ! és megy... szóval fakerek vagytok :|
Go Back To Magyar Topic List
Prev1393239333934393539365001Next
Closed New Topic New Poll