Quote (hedgehogsword @ 8 Jul 2011 23:41)
rohadtul fáj egy fogam : (
ofc legközelebb hétfőn rendel a fogorvos, most péntek van, és hétfő délután 3tól melózok, n1
:c kitartás
Quote (josheide @ 8 Jul 2011 23:53)
Én is de gyakorlatilag az év minden napján használhatom.

honnan és mennyibe kerül most egy? én is akarok már egy fasza napszemüveget, ami nem teszi tönkre a szemem..