☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3931
3932
3933
3934
3935
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575330
Replies: 50000
Track Topic
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#39321
Jul 8 2011 02:08pm
aki ismeri az AVGN videókat, az lesse meg ezt is.
http://www.gametrailers.com/video/the-making-of-an-angry-video/717056
durva, hogy mennyi munka van benne.
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#39322
Jul 8 2011 02:37pm
ez milyen "genre" ?
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#39323
Jul 8 2011 03:23pm
Spam: This topic was closed due to excessive off-topic posts.
Szemétség, végig a szodzsról volt szó.
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#39324
Jul 8 2011 03:41pm
rohadtul fáj egy fogam : (
ofc legközelebb hétfőn rendel a fogorvos, most péntek van, és hétfő délután 3tól melózok, n1
This post was edited by hedgehogsword on Jul 8 2011 03:46pm
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#39325
Jul 8 2011 03:44pm
megrendeltem az új wayfareremet, miután megin elhagytam egyet.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#39326
Jul 8 2011 03:48pm
Quote (bajcli @ Jul 8 2011 10:44pm)
megrendeltem az új wayfareremet, miután megin elhagytam egyet.
én ázsia centerben vettem egy copy-t 1500ért
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#39327
Jul 8 2011 03:50pm
Quote (anyd @ 8 Jul 2011 23:48)
én ázsia centerben vettem egy copy-t 1500ért
Nekem eredeti van.
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#39328
Jul 8 2011 03:52pm
Quote (josheide @ 8 Jul 2011 23:50)
Nekem eredeti van.
nekemis az volt, basznámeg
meg előtte egy aviator
vagyonokat kőttök szemüvegre :F
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#39329
Jul 8 2011 03:52pm
Quote (josheide @ 8 Jul 2011 22:50)
Nekem eredeti van.
nekem gugliznom kellett hogy megtudjam mi az
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#39330
Jul 8 2011 03:53pm
Quote (bajcli @ 8 Jul 2011 23:52)
nekemis az volt, basznámeg
meg előtte egy aviator
vagyonokat kőttök szemüvegre :F
Én is de gyakorlatilag az év minden napján használhatom.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3931
3932
3933
3934
3935
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact