d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13923933943953964114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 01:30am
Quote (Rezs @ Aug 1 2011 07:22am)
ez mit jelent?




ezt
$_$

lesz gold AH, meg $$ AH (ingyen lehet majd berakni itemeket rendes pénzért, viszont a Blizz levesz majd vmennyi fee-t)
nem másolom be az egész szöveget, mert kibaszott hosszu, inkább linkelek

http://www.diablofans.com/topic/26249-diablo-3-press-event-visit/

itt minden megvan



This post was edited by sylke on Aug 1 2011 01:31am
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2011 01:32am
lehet nem sok fg fog kellenei ehhez a játékhoz 8d
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 1 2011 01:33am
Quote (sylke @ Aug 1 2011 07:30am)
http://media.mmo-champion.com/images/news/2011/july/Auction-House_Selling_Cash_small2.jpg

ezt
$_$

lesz gold AH, meg $$ AH (ingyen lehet majd berakni itemeket rendes pénzért, viszont a Blizz levesz majd vmennyi fee-t)
nem másolom be az egész szöveget, mert kibaszott hosszu, inkább linkelek

http://www.diablofans.com/topic/26249-diablo-3-press-event-visit/

itt minden megvan


hát ez szánalmas
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 01:39am
Quote (Rezs @ Aug 1 2011 07:33am)
hát ez szánalmas


miért?
el tudod adni rendes pénzért a dolgaidat

__SEMMIBEN__ nem befolyásolja a gém menetét, semmi elönyt nem ad másoknak
mindössze annyi az egész, hogy egy kicsit több értelmet ad a több orás játéknak
+ ha nem akarod használni még mindig ott van a gold AH
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2011 01:42am
Quote (sylke @ Aug 1 2011 09:39am)
miért?
el tudod adni rendes pénzért a dolgaidat

__SEMMIBEN__ nem befolyásolja a gém menetét, semmi elönyt nem ad másoknak
mindössze annyi az egész, hogy egy kicsit több értelmet ad a több orás játéknak
+ ha nem akarod használni még mindig ott van a gold AH


1 hét játék után a két legjobb cuccom összértéke 7 dollár amiket ha eladok az eslő fallen leöl

huha


/jó volna persze ha napi 2-3 óra mellett havonta kivennék mondjuk 50 dollárt de nem hiszek ebben nagyon

This post was edited by RussianCrockodile on Aug 1 2011 01:43am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 01:55am
Quote (RussianCrockodile @ Aug 1 2011 07:42am)
1 hét játék után a két legjobb cuccom összértéke 7 dollár amiket ha eladok az eslő fallen leöl

huha


/jó volna persze ha napi 2-3 óra mellett havonta kivennék mondjuk 50 dollárt de nem hiszek ebben nagyon


és ki mondta hogy ebböl fogsz meggazdagodni? : D
én már annak is örülnék ha a játék árát visszakapnám innen

meg amugyis, kiváncsi vagyok mennyire fog ez müködni, mert az tuti hogy már most elkezdik irni hozzá a botokat
aztán amiatt tele lesz kb az AH ilyen 0.01 centes szarokkal
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 1 2011 01:57am
Quote (sylke @ Aug 1 2011 07:39am)
miért?
el tudod adni rendes pénzért a dolgaidat

__SEMMIBEN__ nem befolyásolja a gém menetét, semmi elönyt nem ad másoknak
mindössze annyi az egész, hogy egy kicsit több értelmet ad a több orás játéknak
+ ha nem akarod használni még mindig ott van a gold AH


mert jön egy új player és ahelyett hogy a nulláról kezdené megveheti a legjobb dolgokat magának fél perc alatt
én meg ölöm a bossokat hetekig és lehet hogy semmim se lesz
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2011 01:58am
Quote (sylke @ Aug 1 2011 09:55am)
és ki mondta hogy ebböl fogsz meggazdagodni? : D
én már annak is örülnék ha a játék árát visszakapnám innen

meg amugyis, kiváncsi vagyok mennyire fog ez müködni, mert az tuti hogy már most elkezdik irni hozzá a botokat
aztán amiatt tele lesz kb az AH ilyen 0.01 centes szarokkal


csak lesz tán valami alsó limit amiért már meg sem érni kirakni a szart..
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 1 2011 01:59am
Quote (RussianCrockodile @ Aug 1 2011 07:58am)
csak lesz tán valami alsó limit amiért már meg  sem érni kirakni a szart..


dunno

btw bnet diablo 3 forumon

nyitopost:

"From Blizzard in 2007: The game's Terms of Use clearly states that all World of Warcraft content is the property of Blizzard Entertainment, and Blizzard does not allow 'in-game' items to be sold for real money. Not only do we believe that doing so would be illegal, but it also has the potential to damage the game economy and overall experience for the many thousands of others who play World of Warcraft for fun ... While we can understand the temptation to purchase items for real money, we feel that players can find ample equipment and money for their characters within the game through their own adventuring and questing.

Guess they discarded that!"

blue post válasz:

"We still think that's true for a MMO in which thousands of players co-mingle in a persistent world and vie for supremacy in eSport competitions or 'world first' boss kills in raids. Neither of these are true though for a co-op action RPG.

The worst that could happen is you open your game up to the public, someone jumps in wearing some awesome gear, and you don't know if he found those items himself. But that'd be the case whether we offered an official way to buy items from other players or not.

Q u o t e:
we feel that players can find ample equipment and money for their characters within the game through their own adventuring and questing.

The same is not true for Diablo in which all items are randomized in both affixes and drop chances from all enemies. We know that trading is necessary in Diablo games to build a solid character as you could play forever and still never see a specific item you're after."

ok
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2011 02:02am
blablablabla

mese
Go Back To Magyar Topic List
Prev13923933943953964114Next
Closed New Topic New Poll