d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1392639273928392939305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 8 2011 07:04am
Quote (ElCapitano @ Jul 8 2011 02:55pm)
Múlthéten randim volt és orrszőrnyíróval kivágtam mindet. Also heréimet is leborotváltam és bimbómról is kitépkedtem. HOL VAN MOST AZ ISTENETEK?
szemöldököm is szedem, mellkasomon meg nem fáj ha kitépem mert gyenge :D


probáld a hónalj szörödet is tépkedni
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 8 2011 07:06am
Quote (ODDSAC @ 8 Jul 2011 15:04)
probáld a hónalj szörödet is tépkedni


Azsincs, always ready for porn casting.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 8 2011 07:16am
Quote (ElCapitano @ Jul 8 2011 02:42pm)
kiejtve nem ugyanaz? csak mert így jófejkedni akartam :D


de én nem vagyok jófej,nem értem a jófejkedést :/
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 8 2011 07:18am
Quote (Saenchai @ Jul 8 2011 03:16pm)
de én nem vagyok jófej,nem értem a jófejkedést :/


hanem?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 8 2011 07:23am
vettem cigitöltőt(1,9k), hüvelyt(200ft/200db), meg dohányt(360ft/25g)

teljesen olyan így a cigi, mint a normális dobozos, csak éppen feleannyit fizetek érte... 300ft/20 szálra jövök ki így
és ízesített dohánnyal is tolhatom

This post was edited by TouchCow on Jul 8 2011 07:24am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 8 2011 07:26am
Quote (ODDSAC @ Jul 8 2011 03:18pm)
hanem?


nem mondom meg,mert suspit kapok flamelésért
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 8 2011 07:26am
Quote (TouchCow @ 8 Jul 2011 14:23)
vettem cigitöltőt(1,9k), hüvelyt(200ft/200db), meg dohányt(360ft/25g)

teljesen olyan így a cigi, mint a normális dobozos, csak éppen feleannyit fizetek érte... 300ft/20 szálra jövök ki így
és ízesített dohánnyal is tolhatom


Nem tudom miről beszélsz, de most egy hüvelyt én is el tudnék viselni a faszom körül.
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 8 2011 07:27am
Quote (TouchCow @ Jul 8 2011 03:23pm)
vettem cigitöltőt(1,9k), hüvelyt(200ft/200db), meg dohányt(360ft/25g)

teljesen olyan így a cigi, mint a normális dobozos, csak éppen feleannyit fizetek érte... 300ft/20 szálra jövök ki így
és ízesített dohánnyal is tolhatom


nem cigizek = win
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 8 2011 07:28am
Quote (ODDSAC @ 8 Jul 2011 15:27)
nem cigizek = win


trve

de én szeretek bagózni, nekem ennyi megér
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 8 2011 07:30am
Quote (TouchCow @ Jul 8 2011 03:28pm)
trve

de én szeretek bagózni, nekem ennyi megér


amugy lehet én is szívnám, de kurvára nem lenne rá pénzem + szar függni valamitől
Go Back To Magyar Topic List
Prev1392639273928392939305001Next
Closed New Topic New Poll