Quote (Fej @ 8 Jul 2011 14:44)
senki nem minősítette a protippemet elalvás ellen

pedig mikor mesélte a srác kurva jót röhögtem rajta
that makes me a sad panda
minősítsem?
Quote (Fej @ 8 Jul 2011 14:30)
van egy fuvaros haverom aki mindennap ~3 óra avlás után ül kocsiba, azt mondta ha kibaszott álmos akkor félreáll a kocsival és kitépi egy orrszőrét, attól mindíg felébred
btw red bull, kávé az alap
okj
mellesleg ehhez miért kell félreállni?
This post was edited by LaserBack on Jul 8 2011 06:47am