d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1392539263927392839295001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 8 2011 06:41am
Quote (ElCapitano @ Jul 8 2011 02:40pm)
close enaugh 8DDDD


enaugh 8DDD
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 8 2011 06:42am
Quote (Saenchai @ 8 Jul 2011 14:41)
enaugh 8DDD


kiejtve nem ugyanaz? csak mert így jófejkedni akartam :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2011 06:44am
senki nem minősítette a protippemet elalvás ellen :( pedig mikor mesélte a srác kurva jót röhögtem rajta

that makes me a sad panda
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 8 2011 06:46am
Quote (Fej @ 8 Jul 2011 14:44)
senki nem minősítette a protippemet elalvás ellen :( pedig mikor mesélte a srác kurva jót röhögtem rajta

that makes me a sad panda


minősítsem?

Quote (Fej @ 8 Jul 2011 14:30)
van egy fuvaros haverom aki mindennap ~3 óra avlás után ül kocsiba, azt mondta ha kibaszott álmos akkor félreáll a kocsival és kitépi egy orrszőrét, attól mindíg felébred

btw red bull, kávé az alap


okj

mellesleg ehhez miért kell félreállni? :D

This post was edited by LaserBack on Jul 8 2011 06:47am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2011 06:48am
Quote (LaserBack @ Jul 8 2011 01:46pm)
minősítsem?



okj

mellesleg ehhez miért kell félreállni? :D


barátom ha annyire ... vagy legalább ne reklámozd, a mindíget így kell írni, az alvást meg simán elütöttem?

amúgy ha menetközben tolná, akkor valószínű hogy nem kéne megvárnia míg elalszik ahoz hogy balesete legyen :D

This post was edited by Fej on Jul 8 2011 06:49am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 8 2011 06:48am
Én már aludtam el volánnál és not fun. :'D

Quote (Fej @ 8 Jul 2011 14:48)
barátom ha annyire ... vagy legalább ne reklámozd, a mindíget így kell írni, az alvást meg simán elütöttem?


Trolling is a art.

This post was edited by ElCapitano on Jul 8 2011 06:49am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2011 06:52am
Quote (ElCapitano @ Jul 8 2011 01:48pm)
Én már aludtam el volánnál és not fun. :'D



Trolling is a art.


mindig, minden körülmények között
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 8 2011 06:53am
Quote (Fej @ Jul 8 2011 01:30pm)
van egy fuvaros haverom aki mindennap ~3 óra avlás után ül kocsiba, azt mondta ha kibaszott álmos akkor félreáll a kocsival és kitépi egy orrszőrét, attól mindíg felébred

btw red bull, kávé az alap


nem várt fordulat :lol: felnevettem
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2011 06:53am
Quote (beni @ Jul 8 2011 01:53pm)
nem várt fordulat :lol: felnevettem


legalább Te

mostmár elmehetek vagdosni a karomat ennyi fail után

afk
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 8 2011 06:55am
Múlthéten randim volt és orrszőrnyíróval kivágtam mindet. Also heréimet is leborotváltam és bimbómról is kitépkedtem. HOL VAN MOST AZ ISTENETEK?
szemöldököm is szedem, mellkasomon meg nem fáj ha kitépem mert gyenge :D

This post was edited by ElCapitano on Jul 8 2011 06:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1392539263927392839295001Next
Closed New Topic New Poll