Quote (ElCapitano @ Jul 8 2011 12:39pm)
Kibaszott álmos vagyok, már 2x elaludtam gép előtt. És 7-kor haza kell vezetnem iso protip-ek hogy ne legyek benne a közlekedési hírekben "a 19 éves budapesti férfi feltehetőleg elaludt, a helyszínre kiérkező mentők már nem tudták az életét megmenteni"
van egy fuvaros haverom aki mindennap ~3 óra avlás után ül kocsiba, azt mondta ha kibaszott álmos akkor félreáll a kocsival és kitépi egy orrszőrét, attól mindíg felébred
btw red bull, kávé az alap