d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1392439253926392739285001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2011 12:58am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 7 2011 05:57pm)
mire mindenki ott lesz, benne leszünk a hírekben...


Errol eszembe jutott egy resz a rem rendesbol, mikor elutaznak a szulok valahova es bad meg kelly hazibulit tartanak, majd kicsit kesobb Al latja a tvben, hogy arrol beszelnek, chicagobol indult el minden bulik osanyja amely 2 nap alatt a fel orszagot megfertozte es ugy nez ki hogy megallithatatlan :D
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 8 2011 05:29am
megvan az új szemüvegem :D

This post was edited by LaserBack on Jul 8 2011 05:29am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 8 2011 05:39am
Kibaszott álmos vagyok, már 2x elaludtam gép előtt. És 7-kor haza kell vezetnem iso protip-ek hogy ne legyek benne a közlekedési hírekben "a 19 éves budapesti férfi feltehetőleg elaludt, a helyszínre kiérkező mentők már nem tudták az életét megmenteni"
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 8 2011 05:40am
Quote (ElCapitano @ Jul 8 2011 01:39pm)
Kibaszott álmos vagyok, már 2x elaludtam gép előtt. És 7-kor haza kell vezetnem iso protip-ek hogy ne legyek benne a közlekedési hírekben "a 19 éves budapesti férfi feltehetőleg elaludt, a helyszínre kiérkező mentők már nem tudták az életét megmenteni"


speed
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 8 2011 05:41am
Quote (ElCapitano @ Jul 8 2011 12:39pm)
Kibaszott álmos vagyok, már 2x elaludtam gép előtt. És 7-kor haza kell vezetnem iso protip-ek hogy ne legyek benne a közlekedési hírekben "a 19 éves budapesti férfi feltehetőleg elaludt, a helyszínre kiérkező mentők már nem tudták az életét megmenteni"


ebéd után én is véres küzdelmet szoktam néha vívni az álmossággal

szerintem mire végzel már túllendülsz a holtponton
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 8 2011 05:48am
Quote (beni @ 8 Jul 2011 13:41)
ebéd után én is véres küzdelmet szoktam néha vívni az álmossággal

szerintem mire végzel már túllendülsz a holtponton


this, vagy indulás előtt 40-50 perccel egy kávé (mert addigra fejti ki hatását az agyban... de ha biztosra akarsz menni, legyen 1 óra)
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 8 2011 06:28am


wat
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 8 2011 06:30am
Quote (ElCapitano @ Jul 8 2011 12:39pm)
Kibaszott álmos vagyok, már 2x elaludtam gép előtt. És 7-kor haza kell vezetnem iso protip-ek hogy ne legyek benne a közlekedési hírekben "a 19 éves budapesti férfi feltehetőleg elaludt, a helyszínre kiérkező mentők már nem tudták az életét megmenteni"


van egy fuvaros haverom aki mindennap ~3 óra avlás után ül kocsiba, azt mondta ha kibaszott álmos akkor félreáll a kocsival és kitépi egy orrszőrét, attól mindíg felébred

btw red bull, kávé az alap
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 8 2011 06:35am
Quote (ElCapitano @ 8 Jul 2011 13:39)
Kibaszott álmos vagyok, már 2x elaludtam gép előtt. És 7-kor haza kell vezetnem iso protip-ek hogy ne legyek benne a közlekedési hírekben "a 19 éves budapesti férfi feltehetőleg elaludt, a helyszínre kiérkező mentők már nem tudták az életét megmenteni"


En sem tudok aludni ejszaka a sok meth miatt. : D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 8 2011 06:40am
Quote (RRC @ 8 Jul 2011 14:35)
En sem tudok aludni ejszaka a sok meth miatt. : D


close enaugh 8DDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1392439253926392739285001Next
Closed New Topic New Poll