d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1392239233924392539265001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 7 2011 12:59pm
Quote (Saenchai @ Jul 7 2011 07:56pm)
vigyázz a cylonokkal,kapitány


A mérnök-programozó teremtőmre esküszöm, hogy nem vagyok cylon .... vagymi? Jahogy.... nvm.

Vigyázok velük. Mi emberek tartsunk össze!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 7 2011 01:05pm
Quote (beni @ Jul 7 2011 08:59pm)
A mérnök-programozó teremtőmre esküszöm, hogy nem vagyok cylon .... vagymi? Jahogy.... nvm.

Vigyázok velük. Mi emberek tartsunk össze!


a szenzoraim rosszat jeleznek.... vagyis jajj,olyan rossz érzésem van a cylonokkal kapcsolatban
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 7 2011 01:13pm
mi a faszrol beszéltek
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 7 2011 01:18pm
mind nagymellű cylonok vagytok
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 7 2011 01:25pm
Quote (Saenchai @ Jul 7 2011 08:05pm)
a szenzoraim rosszat jeleznek.... vagyis jajj,olyan rossz érzésem van a cylonokkal kapcsolatban


félrevonulok, mert fel kell készülnöm a "homines mortem" hadműveletre, amivel ... visszaverjük egy esetleges cylon támadást
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 7 2011 02:46pm
a Sobe mindig is jó márka volt, tudtam én!

flash game with t1ts
http://www.sobe.com/#/tryeverything/staring
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 7 2011 03:00pm
Quote (szabika @ Jul 7 2011 10:46pm)
a Sobe mindig is jó márka volt, tudtam én!

flash game with t1ts
http://www.sobe.com/#/tryeverything/staring


betépve egész nap ezzel fogok játszani
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 7 2011 03:00pm
epik last
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 7 2011 03:04pm
bazeg most hogy mennék külföldre nyaralni egyik havernak/barátnak sincs pénze, tavaly meg mindegyik televolt...sőt még bátyám sem biztos hogy tud jönni, csak ha sikerül eladnia a motorját :c
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 7 2011 03:08pm
Quote (szabika @ 7 Jul 2011 22:46)
a Sobe mindig is jó márka volt, tudtam én!

flash game with t1ts
http://www.sobe.com/#/tryeverything/staring


azért az egyel jobbra lévő game is elég epic -> rossz az aki rosszra gondol :D xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1392239233924392539265001Next
Closed New Topic New Poll