Quote (Baleee @ Sep 4 2015 05:33pm)
Amugy nekem ami eddig legjobban bejott, az a reszelt repas-kapribogyos-gombas verzio volt, meg persze hagyma, fuszerek, stb.
A repat belereszeltem a vekony sajtreszelovel, amikor eloparoltam a dolgokat, igen csak jo lett.
De most nem volt itthon kapribogyo. :(
ez is jol hangzik, legközelebb kiprobalom :o)
kapribogyom van is itthon azt nemtom most mérnem raktam bele
tonhalas salátámhoz vettem btw azt majd holnap eszek
fagyasztóban meg van még jó kis gyorsfagyasztott panírozott csirkecomb :XD
sültkrumplival
azt meg majd vasárnap :o)