d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13913923933943951141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Aug 22 2013 11:14am
Quote (Anarkin @ 22 Aug 2013 18:10)
Suits, 2 részt néztem meg eddig de rohadt jó

ügyvédes


szeretem az ügyvédeseket, és szerencsére a 3 évad ismét nagyon jó, a 2. vége nem igazan tetszett.

Kicsit komolytalanabb formában hasonlo: Franklin and Bash
kimondottan szórakoztató
http://www.imdb.com/title/tt1600199/?ref_=sr_1
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 22 2013 11:56am
Quote (qkatz @ Aug 22 2013 06:14pm)
szeretem az ügyvédeseket, és szerencsére a 3 évad ismét nagyon jó, a 2. vége nem igazan tetszett.

Kicsit komolytalanabb formában hasonlo: Franklin and Bash
kimondottan szórakoztató
http://www.imdb.com/title/tt1600199/?ref%5F=sr%5F1


nekem ez a 3. evad se tetszik annyira :wacko:
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 23 2013 12:20am
American Horror Story S02. Nem hittem volna, de jobb, mint az első évad. Főleg az első fele, amikor mindenki szendved és nincs semmi remény.

This post was edited by -joey- on Aug 23 2013 12:36am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 23 2013 01:06am
Quote (-joey- @ Aug 23 2013 07:20am)
American Horror Story S02. Nem hittem volna, de jobb, mint az első évad. Főleg az első fele, amikor mindenki szendved és nincs semmi remény.


hm utánanéztem, adok neki egy esélyt
walking deaden kívül már semmi sorozat nem köt le úgyhogy kéne valami más
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 23 2013 01:12am
Quote (lacketto @ Aug 23 2013 08:06am)
hm utánanéztem, adok neki egy esélyt
walking deaden kívül már semmi sorozat nem köt le úgyhogy kéne valami más


Szerintem baromira jó sorozat full profi színészekkel. Minden évad más történet, de ugyanazok a színészek más-más szerepben. Ennélfogva teljesen mindegy, hogy az elsőt vagy a másodikat nézed meg először. Neked a másodikat ajánlom (Asylum). :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 23 2013 05:59am
Quote (Flutter @ 22 Aug 2013 18:56)
nekem ez a 3. evad se tetszik annyira :wacko:


Csak szerintem lett a Suits egy erőltetett modern Mad men koppintás?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 23 2013 06:12am
Quote (-joey- @ Aug 23 2013 09:12am)
Szerintem baromira jó sorozat full profi színészekkel. Minden évad más történet, de ugyanazok a színészek más-más szerepben. Ennélfogva teljesen mindegy, hogy az elsőt vagy a másodikat nézed meg először. Neked a másodikat ajánlom (Asylum). :D


szerintem érdemesebb az 1. évaddal kezdeni, mert sokkal gyengébb, mint a 2.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 23 2013 09:32am
nekiállok a homeland-nek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 23 2013 09:34am
Quote (Senee @ 23 Aug 2013 17:32)
nekiállok a homeland-nek


nekem nagyon tetszett, mondjuk a 2. évad vége kicsit felbosszantott

és a kicsit alatt azt értem hogy



1 hónap és kezdik a 3. évadot
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 23 2013 10:04am
Quote (bbaallaaggee @ Aug 23 2013 12:59pm)
Csak szerintem lett a Suits egy erőltetett modern Mad men koppintás?


azt nem ismerem
Go Back To Magyar Topic List
Prev13913923933943951141Next
Add Reply New Topic New Poll