Quote (Genthor @ Jul 29 2011 06:25pm)
Sixen blueposter, amit meg te linkeltél ott csak random senkik vannak.
Supposedly, the Beta will go live by September 30th, as long as there are no major delays. I'm going to BlizzHQ on Wednesday to playtest the Beta, as part of a press event as well... I think we're almost there.
If all goes well within the Beta, it's very possible to have a 2011 release.
azért nem teljesen blizzes a gyerek
föleg ugy hogy ezt azelött postolta mielött elment volna bétára
de azért még mindig a blizznek hiszek h Q3ban lesz a béta
az meg közel sem szeptember 30
This post was edited by sylke on Jul 29 2011 12:28pm