d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1391839193920392139225001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 7 2011 03:48am
Quote (Saenchai @ Jul 7 2011 10:44am)
melyik szak a sok közül


erm
gtk asszem
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jul 7 2011 03:52am
ezt most mi a faszért csukta be? XD
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 7 2011 03:53am
Quote (Epiphone @ 7 Jul 2011 11:52)
ezt most mi a faszért csukta be? XD


XD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 7 2011 03:54am
Quote (Epiphone @ Jul 7 2011 11:52am)
ezt most mi a faszért csukta be? XD


:DDDDDD
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jul 7 2011 03:55am
XDXDXD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 7 2011 03:55am
Quote (Epiphone @ 7 Jul 2011 10:52)
ezt most mi a faszért csukta be? XD


XD
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 7 2011 05:01am
Quote (beni @ 7 Jul 2011 09:36)
kártyázni utálok, de társassal el tudok szórakozni

egyébként rizikót én is nagyon bírom, de mostanában egy új verziót lehet csak kapni (legalábbis az van a botlban http://www.szellemlovas.hu/tarsasjatek/index.php?main%5Fpage=product%5Fbook%5Finfo&cPath=1&products%5Fid=555 )

Btw nincs meg valakinek a régi, amit kölcsön is tudna adni egy hétre? :lol:


egyébként ezzel szemezgetek még: http://www.szellemlovas.hu/tarsasjatek/index.php?main%5Fpage=product%5Fbook%5Finfo&cPath=1&products%5Fid=489


halál blama, de az ilyen monopoly / gazdálkodj okosan gecijó tud lenni :D

sőt, én játszottam a capitalyvel is, ahol nem börtön van, hanem szanatórium és bpesti utcák/helyek vannak benne, szal a dunakorzó az a váci út, a legszarabb az angyalföld meg zugló etc :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 7 2011 05:21am
Quote (Janou @ 7 Jul 2011 13:01)
halál blama, de az ilyen monopoly / gazdálkodj okosan gecijó tud lenni :D

sőt, én játszottam a capitalyvel is, ahol nem börtön van, hanem szanatórium és bpesti utcák/helyek vannak benne, szal a dunakorzó az a váci út, a legszarabb az angyalföld meg zugló etc :D


capitaly a legjobb ezekből ^^
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 7 2011 07:05am
Quote (szabika @ 7 Jul 2011 10:49)
Határozat:

Értesítem, hogy a BME Tanulmányi és vizsgaszabályzat (BME TVSZ) 3. § (6) bekezdése alapján a BME az Ön hallgatói jogviszonyát a megküldött levélben megnevezett képzésén (képzéskód: megküldött levélben megnevezett képzéskód)

2011. augusztus 26-i hatállyal, egyoldalúelbocsátó nyilatkozattal megszünteti.


not allowed!


Természettudományi Kar Fizika alapszak (BSc)szakán a BME kreditrendszerű képzés

Tanulmányi és Vizsgaszabályzat 3. § (5) b ) bekezdése alapján

2010.08.10.-i hatállyal hallgatói jogviszonya saját kérelmére megszűnt.



Budapest, 2010. szeptember 14.



Dr. Szabó Mihály

Igazgató

KTH

This post was edited by zsansaccount on Jul 7 2011 07:05am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 7 2011 07:15am
Quote (zsansaccount @ Jul 7 2011 02:05pm)
Természettudományi Kar  Fizika alapszak (BSc)szakán a BME kreditrendszerű képzés

Tanulmányi és Vizsgaszabályzat 3. § (5) b ) bekezdése alapján

2010.08.10.-i hatállyal hallgatói jogviszonya saját kérelmére megszűnt.



Budapest, 2010. szeptember 14.



Dr. Szabó Mihály

Igazgató

KTH


Miért hagytad ott?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1391839193920392139225001Next
Closed New Topic New Poll