Quote (beni @ Jul 7 2011 08:58am)
keresgélek társasokat, hogy miket vigyünk nyaralni és kurvára kiakaszt, hogy boardgamegeek oldalon van aki 10-es értékeli és azt mondja, hogy kibaszott jó stratégiai játék és van aki 1-esre, mert egy fosnak tartja és szerinte unbalanced és kizárólag szerencsén múlik... és ez minden játéknál
en utalok tarsasozni meg kartyazni meg minden hasonlot, de amig kicsi voltam a rizikot szerettem.