Quote (ElCapitano @ 6 Jul 2011 17:48)
VALAHONNAN CSAK CSINALTAK BELŐLE GIFET
MUST NOT FAP ITT MUNKÁBAN 8dd
Quote (ElCapitano @ 6 Jul 2011 17:49)
úristen a végén amikor felnéz és lassan visszahúzza fejet 8DDD
ki vagy feszülve rendesen
This post was edited by zsansaccount on Jul 6 2011 09:50am