Quote (Jagermaisster @ 6 Jul 2011 17:40)
elindulok az autószerelőtől, és nem működik a fékrásegítő...
még szerencse, hogy "csak" egy cső miatt, amit nem dugtak vissza a helyére...
omg :S idióták
haverommal bicikli szervizben játszották el, h nem jól csavarozták vissza az első kereket és mikor hazafele ugratott le az útra a járdáról, kiesett az első kerék és elgörbült a villa
Quote (anyd @ 6 Jul 2011 17:41)
old a sigem, de quality
mélytorok