Quote (anyd @ Jul 6 2011 03:48pm)
utcsó nap ezt magyarázta nekem Aba, hogy ebben hisz
Igazából abban, hogy a földön illetve a ismert naprandszerek stb felett Isten állna, abban egyáltalán nem hiszek. Az, hogy az "űr" miben van benne, illetve ez mi meg hogy van azt nem tudom..
