d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1391139123913391439155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 6 2011 07:55am
Quote (cowding @ 6 Jul 2011 15:41)
http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/155754_700b.jpg


érdekes
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 6 2011 07:56am
Quote (anyd @ Jul 6 2011 03:48pm)
utcsó nap ezt magyarázta nekem Aba, hogy ebben hisz


Igazából abban, hogy a földön illetve a ismert naprandszerek stb felett Isten állna, abban egyáltalán nem hiszek. Az, hogy az "űr" miben van benne, illetve ez mi meg hogy van azt nem tudom.. :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 6 2011 08:00am
Quote (cowding @ 6 Jul 2011 14:41)
http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/155754_700b.jpg


szép kis történet, ha valaki hinni akar valamiben.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 6 2011 08:02am
Quote (cowding @ 6 Jul 2011 15:41)
http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/155754_700b.jpg


Annyira utálom ezt a hatásvadász TVfilozófiát amivel az átlagembereket elkápráztatják.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 6 2011 08:02am
Quote (ElCapitano @ 6 Jul 2011 16:02)
Annyira utálom ezt a hatásvadász TVfilozófiát amivel az átlagembereket elkápráztatják.


: D
too mainstream
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 6 2011 08:06am
Quote (cowding @ Jul 6 2011 01:41pm)
http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/155754_700b.jpg


a warcraft lore jobban bejön
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 6 2011 08:15am
Éppen kédeni akartam, amúgy nem warnos-e Anyd jegyzettömbös topicja .. Aztán arra jöttem rá, hogy hiába zárják be a topicot Macbookkal lehet olvasgatni lol
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 6 2011 08:15am
Quote (ElCapitano @ Jul 6 2011 03:02pm)
Annyira utálom ezt a hatásvadász TVfilozófiát amivel az átlagembereket elkápráztatják.


van benne valami
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 6 2011 08:21am
Quote (beni @ 6 Jul 2011 16:15)
van benne valami


Mármint a képben vagy abban amit mondok?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 6 2011 08:32am
Quote (cowding @ 6 Jul 2011 16:15)
Éppen kédeni akartam, amúgy nem warnos-e Anyd jegyzettömbös topicja .. Aztán arra jöttem rá, hogy hiába zárják be a topicot Macbookkal lehet olvasgatni lol


fujitsu siemens laptop is viszi a closed topicokat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1391139123913391439155001Next
Closed New Topic New Poll