d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1390391392393394473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 15 2022 01:20pm
Quote (josheide @ 20 Feb 2021 11:28)
A videoban azt mondjak nem valtoztatnak nagyon semmin. "we want to keep it pure"


Ahogy látom, másfél év alatt elég messze sikerült jutni ettől a filozófiától.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 15 2022 02:26pm
Csak legyen singleben is

De emellett tenyleg felhuzhatnak a szörnyek eletet/sebzeset/densityt. Sz h levon tőlem 75 rest nem nagy cucc.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 15 2022 03:38pm
Quote (-joey- @ 15 Sep 2022 22:08)
Eddig is a blizzard sorc volt a legerősebb zero effort karakter a játékban (teleport + gear nélkül is magas dps a CM miatt).

Most már cold immunt is breakel majd, amire még pluszban rámegy a CM.

GG Blizz, ezzel aztán kurva nagy build diversity lesz.

Isten baszná meg ezeket a nyomorultakat.


valszeg drágább lesz az a cold gc mint egy infy, sztem kb faszmindegy
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 15 2022 08:54pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 15 2022 08:58pm
Quote (Genthor @ Sep 15 2022 09:20pm)
Ahogy látom, másfél év alatt elég messze sikerült jutni ettől a filozófiától.


De legalább botozni lehet.

This post was edited by -joey- on Sep 15 2022 09:15pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 16 2022 01:17am
Quote (MarcusD @ 15 Sep 2022 23:38)
valszeg drágább lesz az a cold gc mint egy infy, sztem kb faszmindegy


mondjuk 0gcvel is atmegy mindenen 1 blizz. 2spirit, aztan csa. tobb playernel kell 1 torch is
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 16 2022 02:30am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 16 Sep 2022 10:17)
mondjuk 0gcvel is atmegy mindenen 1 blizz. 2spirit, aztan csa. tobb playernel kell 1 torch is


gondolom ezt a terror zoneok miatt hozták be, ha akarsz 99ezni terror zoneokba de nem ATba vagy stony tombban van akkor cold sosoval leszophatod magad

én itt dzsoival vagyok, 500 más dolog van amit megváltoztathatnának hogy közelebb hozzák a build powert, de ehelyett kiveszik a játék egyik fő balansz pillérjét. ez kb csak akkor nem fogja szétbaszni a játékot ha ilyen mangsong szintű rarity lesz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2022 03:17am
Nem teljesen értem mi a baj a blizz sorkkal, hogy máshol is tud farmolni? Naés? :D Eddig is OP volt csak eddig levoltál szukitve AT-Mephi runokra, mostmeg runolhatsz mást is, bamm. Naés? Ez maximum érdekesebbé teszi, nem lesz kurva unalmas hogy 500x is mephit ölöd hanem csinálhatsz mást is. Eddig csak lgt sork-javama-hdin volt ami tudott mindent runolni, mostmeg már sokkal több ilyen kari van akkor ezzel mi a gond? Ladderkezdéskor meg ugyse AT runokat tolsz hanem ANDY-MEPH az meg eddig se volt immun ezután se lesz. Ha emg XPzni akarsz akkor ugyis van lovetta és mehetsz lgt sorkkal, de bakker de te blizz sorkkal akarsz de eddig TZ 85% televolt coldimunnal, mig a lgt sork tudta runolni 80%-at, yea? Akkor mostmár mehetek blizz sorccal, fuckyeah, és még benyelek 75% minusz rest is.

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 16 2022 03:50am
Quote (Vismajor @ Sep 16 2022 11:17am)
Nem teljesen értem mi a baj a blizz sorkkal, hogy máshol is tud farmolni? Naés? :D Eddig is OP volt csak eddig levoltál szukitve AT-Mephi runokra, mostmeg runolhatsz mást is, bamm. Naés? Ez maximum érdekesebbé teszi, nem lesz kurva unalmas hogy 500x is mephit ölöd hanem csinálhatsz mást is. Eddig csak lgt sork-javama-hdin volt ami tudott mindent runolni, mostmeg már sokkal több ilyen kari van akkor ezzel mi a gond? Ladderkezdéskor meg ugyse AT runokat tolsz hanem ANDY-MEPH az meg eddig se volt immun ezután se lesz. Ha emg XPzni akarsz akkor ugyis van lovetta és mehetsz lgt sorkkal, de bakker de te blizz sorkkal akarsz de eddig TZ 85% televolt coldimunnal, mig a lgt sork tudta runolni 80%-at, yea? Akkor mostmár mehetek blizz sorccal, fuckyeah, és még benyelek 75% minusz rest is.


A Blizz sorc a legerősebb budget karakter volt eddig is.
Ezzel a charmmal most kap egy kibaszott nagy buffot.
Vagyis, az eredeti elképzelés, hogy ezzel majd megszűnik a szakadék a buildek között (promote build diversity) megy a kukába, mert ezután is a Blizz sorc (meg a hammerdin) lesz a legjobb.
Mert hiába tudsz ezentúl fire builddel immunitást törni, akkor is magasan jobb lesz a cold sorc azért, mert lassítja a mobokat és CM gyakorlatilag megduplázza a sebzésedet (míg fire meg lightning buildnél vagy tele kell baszni magad facetekkel, vagy ugyanúgy marad a kötelező Infy merc).
Ráadásul még kevesebb is lesz a buildek száma, mert mi a fenének csinálna bárki pl. Orb+Hydra sorcot mediocre sebzéssel, ha helyette tud egy kimaxolt FB+Meteor vagy Blizzard sorcot vinni. Immunok úgyse lesznek.

Másrészről meg ez az egész elképzelés kibaszottul kontraproduktív a csapatjátékot tekintve.
Mert ha minden karakterrel bypassolni tudod az immunokat, akkor tudsz egyedül farmolni bárhol, és nem lesz szükség csapatmunkára. Még a lvl99 is megoldható egyedül, mert a TZ-k adnak elég XP-t.

Pont fordítva lenne értelme ennek: bevezetni a TZ-ket és a charmokat Single Playerben, mert ott egyedül játszol, és valóban nem fair, hogy bizonyos helyeken nem tudsz farmolni X builddel csak Y builddel.
Multiban meg pont az lenne a lényeg, hogy egymást támogatva-erősítve gameltek (bobarb, convi pala, blizz sorc, fire sorc, curse necro stb.) nem pedig az, hogy mindenki egyedül bassza a fajtáját.

Engem ez most nagyon felbaszott, egészen biztos, hogy nem kezdem el a következő seasont.

Basszák meg a devek, mert hazudtak, amikor azt mondták, hogy nem nyúlnak bele túlságosan a játékba.
És basszák meg a Llama-féle kontent-creatorok is, mert ők meg adják a lovat a devek alá.

This post was edited by -joey- on Sep 16 2022 03:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1390391392393394473Next
Add Reply New Topic New Poll