d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13903913923933944765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 4 2015 08:35am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 4 2015 08:40am
Quote (Baleee @ 4 Sep 2015 16:35)


ha megfogja a kezet, ugyis instant ebola+aids, igyis ugyis meghalt volna
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 4 2015 08:50am
kedvem tamadt enni egy szelet dobos tortat
megyek eszem is egy szelet dobos tortat
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 4 2015 08:51am
Quote (Fej @ Sep 4 2015 08:33am)
"You are permanently banned from talking in themavshow."

Hát ez gyors volt


én is igyekeztem de nem bannoltak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 4 2015 08:51am
Quote (Taszilo.^ @ 4 Sep 2015 16:50)
kedvem tamadt enni egy szelet dobos tortat
megyek eszem is egy szelet dobos tortat


Jo etvagyat a szelet dobos tortahoz!
Vigyazz, nehogy torkodon akadjon a dobos torta!
Legyen szep napod es jo kedved a dobos torta utan!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 4 2015 08:53am
Quote (Baleee @ Sep 4 2015 03:51pm)
Jo etvagyat a szelet dobos tortahoz!
Vigyazz, nehogy torkodon akadjon a dobos torta!
Legyen szep napod es jo kedved a dobos torta utan!


Milyen udvariatlan vagy a dobostortával evővel!
Kívánj neki jó kedvet a dobostorta evése közben is!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 4 2015 09:14am
mondom csinalok lasagnet de hát a faszom szarakodik a besamellel

felraktam főni kockába krumplit
közben elkezdtem piritani a hagymát kis fokhagymával, rá a húst + gombát, paradicsomot, ízesítettem
krumplit szarráfőztem, megcsináltam pürének sajátlevébe csak összekevertem, ízesítettem

beizgattam a sütőt, amíg az melegedett összeöntöttem a húsos ragut a krumplipürével (:XD) önöttem olivaolajat a tepsi aljára, rá a lasagnetészát, utána egy sor husosragus krumplipüré megint lasagne tészta megint ragu megint tészta megint ragu
most bent van 20 perce, megyek teszek a tetejére még sajtot és benthagyom még egy 10 percig

kivancsi leszek milyen lesz :XD:XDGXDgxd
csak ezt állni is kell hagyni nem szabad nekiesni egyböl h hüljön



húha
a tészta kemény mint az állat és már csak 10 percet lesz bent

lehet meg kellett volna főzni előtte
X:XD:XD?:XD?XD?XD akurvannyát

This post was edited by Senee on Sep 4 2015 09:18am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 4 2015 09:19am
Quote (Senee @ 4 Sep 2015 17:14)
mondom csinalok lasagnet de hát a faszom szarakodik a besamellel

felraktam főni kockába krumplit
közben elkezdtem piritani a hagymát kis fokhagymával, rá a húst + gombát, paradicsomot, ízesítettem
krumplit szarráfőztem, megcsináltam pürének sajátlevébe csak összekevertem, ízesítettem

beizgattam a sütőt, amíg az melegedett összeöntöttem a húsos ragut a krumplipürével (:XD) önöttem olivaolajat a tepsi aljára, rá a lasagnetészát, utána egy sor husosragus krumplipüré megint lasagne tészta megint ragu megint tészta megint ragu
most bent van 20 perce, megyek teszek a tetejére még sajtot és benthagyom még egy 10 percig

kivancsi leszek milyen lesz :XD:XDGXDgxd
csak ezt állni is kell hagyni nem szabad nekiesni egyböl h hüljön


Besamel easiest dolog evor.
De tenyleg, mi azon a szenvedes? : D

Ilyennel szoktam kevergetni, ameddig csinalom, jo gyorsan es nem lesz csomos.

Am en is hetfon csinaltam vacsira meg masnap ebedre, eleg jo lett, bar a besamelbol kicsit tobb kellett volna bele de meg igy is jo lett.

Ha 'gyorsan akarod zabalni', akkor elo kell fozni a tesztat, ha nem, akkor sutod ~1 orat kb, meg aztan 2 orat pihenteted, a kikapcsolt sutoben hagyva, aztan ujramelegited es jo.
De ha egybol azbalni akarod, akkor muszaj elofozni. :C

Am en krumplit nem szoktam, ugy csinalom, hogy a hus(okat) osszekeverem, befuszerezem par oraval elore, reszelek abba is hagymat egy kicsit, meg egy kisebb repat neha, de van, hogy nem, csak a natur hus+ paradicsomszosz. Aztan hagymat piritok egy keveset, amint jo, egybol ontok is ra olyan 2 evokanal mezet, aztan mehet a hus, gomba, kb 5 percig nagy tuzon rapiritok, ra a paradicsomszoszt, meg 2 perc kb, aztan johet a teszta a tal aljara, ra besamell, husragu, teszta, besamell, husragu, teszta, besamell, sajt es olyan 170-180 fokon 50-60 perc, + 2 ora.

Amit fentebb irtam, ha nem akarom, hogy varni kelljen vele, akkor elofozom felig a tesztat elotte.

This post was edited by Baleee on Sep 4 2015 09:23am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 4 2015 09:24am


Quote (Baleee @ Sep 4 2015 03:19pm)
Besamel easiest dolog evor.
De tenyleg, mi azon a szenvedes? : D
http://xsense.hu/images/products/CM_KB5014_ZO_00.jpg
Ilyennel szoktam kevergetni, ameddig csinalom, jo gyorsan es nem lesz csomos.

Am en is hetfon csinaltam vacsira meg masnap ebedre, eleg jo lett, bar a besamelbol kicsit tobb kellett volna bele de meg igy is jo lett.

Ha 'gyorsan akarod zabalni', akkor elo kell fozni a tesztat, ha nem, akkor sutod ~1 orat kb, meg aztan 2 orat pihenteted, a kikapcsolt sutoben hagyva, aztan ujramelegited es jo.
De ha egybol azbalni akarod, akkor muszaj elofozni. :C


uh megnyugodtam
....

Quote (Senee @ Sep 4 2015 03:14pm)


húha
a tészta kemény mint az állat és már csak 10 percet lesz bent

lehet meg kellett volna főzni előtte
X:XD:XD?:XD?XD?XD akurvannyát



akkor csak tovább sütöm egy kicsit
20 perc után full kemény volt még

2 óra pihentetés :s meghalok addigra, de amilyen finom volt az a cucc amit összekutyultam megéri a puhább tésztáért :o)

addig nyomok egy kört kellyvel mert ebből most lehet sokat fogok enni :o)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 4 2015 09:27am
Quote (Senee @ Sep 4 2015 04:24pm)
addig nyomok egy kört kellyvel mert ebből most lehet sokat fogok enni :o)


Latod milyen jo hogy elkezdtel edzeni most mar hozzaszoktal, az eleted szerves resze lett es folyamatosan haladsz a jo uton )))
Go Back To Magyar Topic List
Prev13903913923933944765Next
Add Reply New Topic New Poll