Quote (CyberPunk666 @ 28 Jul 2011 21:51)
sokat olvastam régen a game mechanikáról, és írták a fejlesztők, hogy az volt a baj a rendszerrel, hogy egy gombnyomásra maxra lehetett tölteni az életet és ezért az egyetlen kihívást a brutálisan sebző ellenfelekkel volt megoldható, és ez nagyon nem tetszett nekik, mert sokszor múlt a szerencsén a dolog és nem is igazán adott teret a játékra. Ezért itt nem lesz semmi reju poti, lassan töltő harci gömbök lesznek, amiket csatával lehet szerezni, tehát amolyan lifeleech szerűen működik, csak elvileg kevésbé effektív lesz (és lifeleech nem x%/damage lesz, hanem life after kill). Így a boss figytok sem fognak úgy kinézni, mint a diablo 2 UTsmitter.
hat remelem jol megoldjak, d2ben minden boss tanknspank volt, remelem lesznek olyan mechanicok mint wowban (pl vmi cucc amit ha nem kerulsz ki azonnal megol)