d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13903913923933944114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 28 2011 01:37pm
Quote (hedgehogsword @ Jul 28 2011 06:32pm)
rezs meg is kapta a 80at >.<


megérdemli a kis nyomorék
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 28 2011 01:51pm
Quote (beni @ 28 Jul 2011 19:21)
úgy tűnik, hogy kicsit tovább bírják a karakterek, mint d2-ben


sokat olvastam régen a game mechanikáról, és írták a fejlesztők, hogy az volt a baj a rendszerrel, hogy egy gombnyomásra maxra lehetett tölteni az életet és ezért az egyetlen kihívást a brutálisan sebző ellenfelekkel volt megoldható, és ez nagyon nem tetszett nekik, mert sokszor múlt a szerencsén a dolog és nem is igazán adott teret a játékra. Ezért itt nem lesz semmi reju poti, lassan töltő harci gömbök lesznek, amiket csatával lehet szerezni, tehát amolyan lifeleech szerűen működik, csak elvileg kevésbé effektív lesz (és lifeleech nem x%/damage lesz, hanem life after kill). Így a boss figytok sem fognak úgy kinézni, mint a diablo 2 UTsmitter.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 28 2011 01:55pm
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jul 2011 21:51)
sokat olvastam régen a game mechanikáról, és írták a fejlesztők, hogy az volt a baj a rendszerrel, hogy egy gombnyomásra maxra lehetett tölteni az életet és ezért az egyetlen kihívást a brutálisan sebző ellenfelekkel volt megoldható, és ez nagyon nem tetszett nekik, mert sokszor múlt a szerencsén a dolog és nem is igazán adott teret a játékra. Ezért itt nem lesz semmi reju poti, lassan töltő harci gömbök lesznek, amiket csatával lehet szerezni, tehát amolyan lifeleech szerűen működik, csak elvileg kevésbé effektív lesz (és lifeleech nem x%/damage lesz, hanem life after kill). Így a boss figytok sem fognak úgy kinézni, mint a diablo 2 UTsmitter.


hat remelem jol megoldjak, d2ben minden boss tanknspank volt, remelem lesznek olyan mechanicok mint wowban (pl vmi cucc amit ha nem kerulsz ki azonnal megol)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 28 2011 05:31pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 28 2011 07:51pm)
sokat olvastam régen a game mechanikáról, és írták a fejlesztők, hogy az volt a baj a rendszerrel, hogy egy gombnyomásra maxra lehetett tölteni az életet és ezért az egyetlen kihívást a brutálisan sebző ellenfelekkel volt megoldható, és ez nagyon nem tetszett nekik, mert sokszor múlt a szerencsén a dolog és nem is igazán adott teret a játékra. Ezért itt nem lesz semmi reju poti, lassan töltő harci gömbök lesznek, amiket csatával lehet szerezni, tehát amolyan lifeleech szerűen működik, csak elvileg kevésbé effektív lesz (és lifeleech nem x%/damage lesz, hanem life after kill). Így a boss figytok sem fognak úgy kinézni, mint a diablo 2 UTsmitter.


lehet csak arénában müködik igy, de ha ott megnézed amikor felvesznek 1 hp gömböt akkor elég gyorsan töltödik a hp
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 28 2011 06:39pm
nemtudom volt-e már postolva, mindenesetre behányom, bár nem blue post, azért megközelítőleg jó lehet a dátum

Diablo 3 Beta Slated For By September 30th
A MvP poster said that the beta is supposed to go live by September 30th on the forums today... While this isn't a Blizzard employee, it is someone who knows more than a regular poster would and reminds us that beta is indeed coming. There have been other signs as well, like box art uploaded to Battle.net and the Diablo 3 press tour coming this August, so it's kind of a no brainer that it would be out before BlizzCon regardless.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 28 2011 06:57pm
túlságosan levagyok maradva az infokkal, 157 oldalt visszaolvasni szép lesz, majd rászánok az életemből 1 órát ^_^
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 28 2011 07:02pm
ja meg ez is

Supposedly, the Beta will go live by September 30th, as long as there are no major delays.
...
If all goes well within the Beta, it's very possible to have a 2011 release.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 28 2011 07:06pm
Quote (dihep @ Jul 29 2011 12:39am)
nemtudom volt-e már postolva, mindenesetre behányom, bár nem blue post, azért megközelítőleg jó lehet a dátum

Diablo 3 Beta Slated For By September 30th
A MvP poster said that the beta is supposed to go live by September 30th on the forums today... While this isn't a Blizzard employee, it is someone who knows more than a regular poster would and reminds us that beta is indeed coming. There have been other signs as well, like box art uploaded to Battle.net and the Diablo 3 press tour coming this August, so it's kind of a no brainer that it would be out before BlizzCon regardless.


blizzard d3 forumon mindenki aug 15röl beszél
szeptember 30 azért is lenne hülyeség IMO, mert blizz azt irta hogy 2011 Q3ban lesz a béta (julius-augusztus-szeptember)
ettöl még persze lehet h akkor lesz

This post was edited by sylke on Jul 28 2011 07:07pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 28 2011 07:09pm
Quote (sylke @ 29 Jul 2011 02:06)
blizzard d3 forumon mindenki aug 15röl beszél
szeptember 30 azért is lenne hülyeség IMO, mert blizz azt irta hogy 2011 Q3ban lesz a béta (julius-augusztus-szeptember)
ettöl még persze lehet h akkor lesz


fingom nincs csak mivel wowhead a kezdőlapom egyből a pofámba ugrott ez a hír amikor megnyitottam a böngészőt azt gondoltam ideszarom hátha érdekel valakit
bár én nem vagyok annyira besózva a d3tól^^

This post was edited by dihep on Jul 28 2011 07:09pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 29 2011 11:58am
Quote (sylke @ 29 Jul 2011 03:06)
blizzard d3 forumon mindenki aug 15röl beszél
szeptember 30 azért is lenne hülyeség IMO, mert blizz azt irta hogy 2011 Q3ban lesz a béta (julius-augusztus-szeptember)
ettöl még persze lehet h akkor lesz


Szeptember 30.

http://us.battle.net/blizzcon/en/forum/topic/2878771297#7
Go Back To Magyar Topic List
Prev13903913923933944114Next
Closed New Topic New Poll