d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1390539063907390839095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 5 2011 12:23pm
Quote (szabika @ 5 Jul 2011 19:00)
http://velvet.hu/sztori/2011/07/05/ha%5Flejart%5Fa%5Fszerzodes%5Fkurvalkodhatnak%5Fa%5Fszepsegkiralynok/

és most ezen kéne meglepődni? :D

bármelyik modell aki előrébb akar kerülni annak szép lassan végig kell járnia a hálószobákat


te amúgy naponta hány órát töltesz ilyen és ehhez hasonló oldalak olvasgatásával?
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 5 2011 12:43pm
megegyem a maradék fél pizzát?
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 5 2011 12:45pm
Quote (ODDSAC @ Jul 5 2011 08:43pm)
megegyem a maradék fél pizzát?


ja
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 5 2011 12:45pm
Quote (ODDSAC @ 5 Jul 2011 19:43)
megegyem a maradék fél pizzát?


ja, és milyen?
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 5 2011 12:50pm
Quote (Inakwo @ Jul 5 2011 08:45pm)
ja, és milyen?


házi
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 5 2011 12:55pm
ilyet ti már ettetek?

valami parfé vagy mi, szerintem elég jol néz ki

Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Jul 5 2011 01:02pm
Quote (Inakwo @ Jul 5 2011 08:55pm)
ilyet ti már ettetek?

valami parfé vagy mi, szerintem elég jol néz ki

http://i55.tinypic.com/2e2o1ut.jpg


a fehér cucc az miből van? attól függ
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 5 2011 01:03pm
Quote (egomanus @ 5 Jul 2011 20:02)
a fehér cucc az miből van? attól függ


nem tom ez valami fagyasztott torta vagy mi
nem értek hozzá :S
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Jul 5 2011 01:05pm
Quote (Inakwo @ Jul 5 2011 09:03pm)
nem tom ez valami fagyasztott torta vagy mi
nem értek hozzá :S


ha nem ilyen rohadt cukros v. marcipános cucc, akk sztm rohadt jó lehet.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 5 2011 01:13pm
Quote (Inakwo @ 5 Jul 2011 20:55)
ilyet ti már ettetek?

valami parfé vagy mi, szerintem elég jol néz ki

http://i55.tinypic.com/2e2o1ut.jpg


nincs benne hús, nem jó
Go Back To Magyar Topic List
Prev1390539063907390839095001Next
Closed New Topic New Poll