☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3905
3906
3907
3908
3909
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575036
Replies: 50000
Track Topic
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#39061
Jul 5 2011 12:23pm
Quote (szabika @ 5 Jul 2011 19:00)
http://velvet.hu/sztori/2011/07/05/ha%5Flejart%5Fa%5Fszerzodes%5Fkurvalkodhatnak%5Fa%5Fszepsegkiralynok/
és most ezen kéne meglepődni?
bármelyik modell aki előrébb akar kerülni annak szép lassan végig kell járnia a hálószobákat
te amúgy naponta hány órát töltesz ilyen és ehhez hasonló oldalak olvasgatásával?
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#39062
Jul 5 2011 12:43pm
megegyem a maradék fél pizzát?
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#39063
Jul 5 2011 12:45pm
Quote (ODDSAC @ Jul 5 2011 08:43pm)
megegyem a maradék fél pizzát?
ja
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#39064
Jul 5 2011 12:45pm
Quote (ODDSAC @ 5 Jul 2011 19:43)
megegyem a maradék fél pizzát?
ja, és milyen?
ODDSAC
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold
:
0.00
#39065
Jul 5 2011 12:50pm
Quote (Inakwo @ Jul 5 2011 08:45pm)
ja, és milyen?
házi
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#39066
Jul 5 2011 12:55pm
ilyet ti már ettetek?
valami parfé vagy mi, szerintem elég jol néz ki
egomanus
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold
:
5.30
#39067
Jul 5 2011 01:02pm
Quote (Inakwo @ Jul 5 2011 08:55pm)
ilyet ti már ettetek?
valami parfé vagy mi, szerintem elég jol néz ki
http://i55.tinypic.com/2e2o1ut.jpg
a fehér cucc az miből van? attól függ
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#39068
Jul 5 2011 01:03pm
Quote (egomanus @ 5 Jul 2011 20:02)
a fehér cucc az miből van? attól függ
nem tom ez valami fagyasztott torta vagy mi
nem értek hozzá :S
egomanus
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold
:
5.30
#39069
Jul 5 2011 01:05pm
Quote (Inakwo @ Jul 5 2011 09:03pm)
nem tom ez valami fagyasztott torta vagy mi
nem értek hozzá :S
ha nem ilyen rohadt cukros v. marcipános cucc, akk sztm rohadt jó lehet.
RedBlueDevils
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold
:
252.12
#39070
Jul 5 2011 01:13pm
Quote (Inakwo @ 5 Jul 2011 20:55)
ilyet ti már ettetek?
valami parfé vagy mi, szerintem elég jol néz ki
http://i55.tinypic.com/2e2o1ut.jpg
nincs benne hús, nem jó
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3905
3906
3907
3908
3909
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact