d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1390339043905390639075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2011 11:09pm
el fogok késni.

mondjuk ha nem itt spammolnék, akkor talán beérnék... de nem sietek.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 5 2011 01:11am
http://penzertmindent.blog.hu/2011/6

fasza kis blog, nemtudom, más látta-e már, érdemes beleolvasgatni : D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 5 2011 01:13am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 5 2011 06:09am)
el fogok késni.

mondjuk ha nem itt spammolnék, akkor talán beérnék... de nem sietek.


......:D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 5 2011 02:03am
ez a Terraria mekkora kibaszott addiktív kis 10 megás szar.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 5 2011 03:23am
Quote (Xrd @ 5 Jul 2011 09:11)
http://penzertmindent.blog.hu/2011/6

fasza kis blog, nemtudom, más látta-e már, érdemes beleolvasgatni : D


ez tényleg jó
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 5 2011 04:02am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 5 2011 04:46am
Vöröshagyma a hűtőben: Néézd Ede milyen finom édes és ropogós vagyok!
Én: Fuck off hagyma.
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Jul 5 2011 04:46am
Quote (Flutter @ Jul 5 2011 12:00pm)


neeeeee, juuuuuuuuujj de kis cuki a bal oldali

Quote (ElCapitano @ Jul 5 2011 12:46pm)
Vöröshagyma a hűtőben: Néézd Ede milyen finom édes és ropogós vagyok!
Én: Fuck off hagyma.


köszi ezt az életképet :D

This post was edited by egomanus on Jul 5 2011 04:48am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 5 2011 04:49am
Quote (ElCapitano @ Jul 5 2011 12:46pm)
Vöröshagyma a hűtőben: Néézd Ede milyen finom édes és ropogós vagyok!
Én: Fuck off hagyma.


leave Ede alone!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1390339043905390639075001Next
Closed New Topic New Poll