Quote (Flutter @ Jul 5 2011 12:00pm)
neeeeee, juuuuuuuuujj de kis cuki a bal oldali
Quote (ElCapitano @ Jul 5 2011 12:46pm)
Vöröshagyma a hűtőben: Néézd Ede milyen finom édes és ropogós vagyok!
Én: Fuck off hagyma.
köszi ezt az életképet
This post was edited by egomanus on Jul 5 2011 04:48am