[QUOTE=Liliomtipro,5 Jul 2011 02:27][QUOTE=sylke,Jul 5 2011 02:20am][QUOTE=RedBlueDevils,Jul 5 2011 12:19am][QUOTE=TouchCow,5 Jul 2011 02:05][QUOTE=RedBlueDevils,5 Jul 2011 01:27][QUOTE=TouchCow,5 Jul 2011 01:23][QUOTE=RedBlueDevils,4 Jul 2011 23:33]linkeljetek nekem lyóféle drokos zenéket :C[/QUOT E]
http://www.youtube.com/watch?v=3qcBENcmtlA[/QUOTE]
Nerc féle mjúzsik jobban bejön[/QUOTE]
hiba[/QUOTE]
szituáció függő h melyik jön be jobban ::DD[/QUOTE]
jbk[/QUOTE]
latom jot alszol[/QUOTE]
wat