[QUOTE=RedBlueDevils,5 Jul 2011 01:27][QUOTE=TouchCow,5 Jul 2011 01:23][QUOTE=RedBlueDevils,4 Jul 2011 23:33]linkeljetek nekem lyóféle drokos zenéket :C[/QUOT E]
http://www.youtube.com/watch?v=3qcBENcmtlA[/QUOTE]
Nerc féle mjúzsik jobban bejön[/QUOTE]
hiba