d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1390139023903390439055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 4 2011 05:16pm
Augusztus végén már indul is a Való Világ 5 az RTL Klubon, a csatorna pedig megkezdte a szereplőválogatást.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 4 2011 05:23pm
[QUOTE=RedBlueDevils,4 Jul 2011 23:33]linkeljetek nekem lyóféle drokos zenéket :C[/QUOT E]

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 4 2011 05:24pm
Quote (Rezs @ 5 Jul 2011 01:16)
Augusztus végén már indul is a Való Világ 5 az RTL Klubon, a csatorna pedig megkezdte a szereplőválogatást.


wow király
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 4 2011 05:27pm
[QUOTE=TouchCow,5 Jul 2011 01:23][QUOTE=RedBlueDevils,4 Jul 2011 23:33]linkeljetek nekem lyóféle drokos zenéket :C[/QUOT E]

http://www.youtube.com/watch?v=3qcBENcmtlA[/QUOTE]

Nerc féle mjúzsik jobban bejön
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 4 2011 05:31pm
Quote (RedBlueDevils @ 5 Jul 2011 00:15)
dejó h a felét nem engedi letölteni :/ azé szeretlek :D:D:D


np brah
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 4 2011 05:36pm
Quote (Nerz8 @ 5 Jul 2011 01:31)
np brah


majd ha nagy leszek meghálálom :'D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 4 2011 05:36pm
:(
bb trade topicok gyöngyszemei topic
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 4 2011 06:05pm
[QUOTE=RedBlueDevils,5 Jul 2011 01:27][QUOTE=TouchCow,5 Jul 2011 01:23][QUOTE=RedBlueDevils,4 Jul 2011 23:33]linkeljetek nekem lyóféle drokos zenéket :C[/QUOT E]

http://www.youtube.com/watch?v=3qcBENcmtlA[/QUOTE]

Nerc féle mjúzsik jobban bejön[/QUOTE]

hiba
Go Back To Magyar Topic List
Prev1390139023903390439055001Next
Closed New Topic New Poll