d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13893903913923931141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 9 2013 04:03pm
Oz S06E08

utálom ezt az érzést mikor tudom hogy nincs tovább

na nézzük popcorn.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 10 2013 06:31am
Quote (Anarkin @ 10 Aug 2013 00:03)
Oz S06E08

utálom ezt az érzést mikor tudom hogy nincs tovább

na nézzük popcorn.gif


hát ez nem jött be annyira mint maga a sorozat

jön egy bolond és megöl 2 top szereplőt
semmi closure
meh
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 10 2013 06:53am
Quote (Anarkin @ 10 Aug 2013 14:31)
hát ez nem jött be annyira mint maga a sorozat

jön egy bolond és megöl 2 top szereplőt
semmi closure
meh


nehogy odaírd, hogy spoiler
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2013 06:37pm
már csak egyet kell aludni és walter white ^_^



Quote (Anarkin @ Aug 10 2013 12:31pm)
hát ez nem jött be annyira mint maga a sorozat

jön egy bolond és megöl 2 top szereplőt
semmi closure
meh


wat
milyen bolond
már nem emlékszem mi volt a végén
csak hogy beecher megy kifele
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 12 2013 02:23pm
nem teljesen így képzeltem el a 9.részt
pl mia fasznak kellett ekkorát spoilerezni már az elején


jesse meg egy idióta

This post was edited by Senee on Aug 12 2013 02:24pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 12 2013 02:27pm
Quote (RRC @ 10 Aug 2013 14:53)


egy olyan sorozatban ahol mindenki.foszereplo, ennek nem nagy spoiler erteke van ^^

Quote (Senee @ 11 Aug 2013 02:37)
már csak egyet kell aludni és walter white  ^_^

wat
milyen bolond
már nem emlékszem mi volt a végén
csak hogy beecher megy kifele


hat az aki az univerzum kihuleserol beszelt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 12 2013 05:53pm


van bréking bed meg dekszter
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 13 2013 04:36pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 13 2013 04:57pm
orange is the new blacket nezi valaki?
eddig kb. 6 reszt neztem meg es ilyen best of 2013 eddig

itt egy imdb
http://www.imdb.com/title/tt2372162/

meg egy trailer
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Aug 14 2013 09:42am
Quote (Eoghan @ 14 Aug 2013 00:57)
orange is the new blacket nezi valaki?
eddig kb. 6 reszt neztem meg es ilyen best of 2013 eddig

itt egy imdb
http://www.imdb.com/title/tt2372162/

meg egy trailer
http://www.youtube.com/watch?v=nryWkAaWjKg


Na, ez jónak tűnik, el is kezdem nézni. Kösz!
Go Back To Magyar Topic List
Prev13893903913923931141Next
Add Reply New Topic New Poll