d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev13839404142172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 22 2016 10:58pm
Quote (anyd @ 22 Jun 2016 22:40)
Nem rossz, lényegében a saját véleményét vitte át úgy mutatva mintha a te semleges véleményed lenne :D


Kriszt becoaxolta a snafuba


amugy amiket meseltel az alapjan vannak nalad sokkal eletkeptelenebbek is a csapatban szoval szerintem fasza lesz ez
10 ev mulva majd hazajossz szopatni meg veszel 2 nyaralot mert miert ne
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2016 12:46am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 23 2016 05:58am)
Kriszt becoaxolta a snafuba


amugy amiket meseltel az alapjan vannak nalad sokkal eletkeptelenebbek is a csapatban szoval szerintem fasza lesz ez
10 ev mulva majd hazajossz szopatni meg veszel 2 nyaralot mert miert ne


Hat a csapat fele külföldi, ök nem is ertik ezeknek a dolgoknak a nagy reszet mivel svajci nemetül megy az itteni indirekt passziv-aggressziv modra.

Mondjuk inkabb dolgozok igy mint hogy a feletteseimnek csicskulok, az teljesen bluepill.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 23 2016 01:08am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 23 2016 07:46am)
Hat a csapat fele külföldi, ök nem is ertik ezeknek a dolgoknak a nagy reszet mivel svajci nemetül megy az itteni indirekt passziv-aggressziv modra.

Mondjuk inkabb dolgozok igy mint hogy a feletteseimnek csicskulok, az teljesen bluepill.


Szerintem teljesen jól csinálod, már van is egy ember akivel kölcsönös jótevői vagytok egymásnak, ő akarta hogy felvegyenek, te meg egy munkahelyi konfliktus elsimításában voltál partner.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2016 01:16am
Quote (anyd @ Jun 23 2016 08:08am)
Szerintem teljesen jól csinálod, már van is egy ember akivel kölcsönös jótevői vagytok egymásnak, ő akarta hogy felvegyenek, te meg egy munkahelyi konfliktus elsimításában voltál partner.


A teljes workflowot akarjak lecserelni, most agile test driven development van, ezt szeretne lecserelni styleguide drivenre es csomo dolgot automatizalni. Elvileg ugy versenykepesebbek lennenk, de nem tudom mennyit szamit, mivel most ~3x dragabb arajanlatokat küldünk mint a konkurrencia.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 23 2016 01:33am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 23 2016 08:16am)
A teljes workflowot akarjak lecserelni, most agile test driven development van, ezt szeretne lecserelni styleguide drivenre es csomo dolgot automatizalni. Elvileg ugy versenykepesebbek lennenk, de nem tudom mennyit szamit, mivel most ~3x dragabb arajanlatokat küldünk mint a konkurrencia.


Szerencsére mára újra eljutott oda az informatika hogy fontos a minőség. Mivel kóros szakemberhiány van, ezért azok a megrendelők akik normális minőséget várnak el, sokszor hoppon maradnak.
Igazából a Saleseteken múlik, illetve hogy lesz-e az elején olyan referenciátok amivel alá tudjátok támasztani hogy ti jobbak vagytok.

Amúgy ilyen szempontból is jókor kerültél be a céghez, már ha sikeres lesz az átalakulás.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 23 2016 11:18am
Quote (anyd @ 23 Jun 2016 08:33)
Szerencsére mára újra eljutott oda az informatika hogy fontos a minőség. Mivel kóros szakemberhiány van, ezért azok a megrendelők akik normális minőséget várnak el, sokszor hoppon maradnak.
Igazából a Saleseteken múlik, illetve hogy lesz-e az elején olyan referenciátok amivel alá tudjátok támasztani hogy ti jobbak vagytok.

Amúgy ilyen szempontból is jókor kerültél be a céghez, már ha sikeres lesz az átalakulás.


Sajnos pajeet nem ért veled egyet, továbbra is olcsósodik minden a nagy cégeknél. Pár kis sziget van ahol számít a minőség.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2016 11:21am
Quote (ace07 @ Jun 23 2016 06:18pm)
Sajnos pajeet nem ért veled egyet, továbbra is olcsósodik minden a nagy cégeknél. Pár kis sziget van ahol számít a minőség.


java ist auch ein insel :^)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 23 2016 11:23am
Quote (ace07 @ Jun 23 2016 06:18pm)
Sajnos pajeet nem ért veled egyet, továbbra is olcsósodik minden a nagy cégeknél. Pár kis sziget van ahol számít a minőség.



Minden a megrendeloktol fugg, szeretnem remelni hogy nem mindenhol a zolcsosag fontos
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 23 2016 06:21pm
Quote (anyd @ Jun 23 2016 06:23pm)
Minden a megrendeloktol fugg, szeretnem remelni hogy nem mindenhol a zolcsosag fontos


ha ez nem igy lenne, nem csinaltatnanak mindent indiaiakkal
de megis mindent indiaiakkal csinaltatnak, fel kene gyujtani azt az orszagot
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 8 2016 11:33am
Gyakorlatom vagyok, es elegge tetszik amiket csinalnak es ahogyan+ a munkakornyezet es a kollégák is

Remelem felvesznek
Go Back To Magyar Topic List
Prev13839404142172Next
Add Reply New Topic New Poll