Quote (llllllllllll @ 22 Jan 2015 23:16)
jó, hát ha úgy érzi, hogy lenne esélye nálad, akkor rakd is ki és röhögjünk egyet
amúgy azt tudod ugye hogy nem láttam pinát lassan 7 hónapja? most elég alacsonyan van már nálam az a bizonyos léc
Quote (Taszilo.^ @ 22 Jan 2015 23:16)
en nem ertem mi tetszik gurkenek a #22-esben, tok ferfias arca van
vagy lehet, hogy pont ez? winkwink
22 szerintem se rossz, de lehet ezért dunno
jobb lenne ha látnám a testét is, ha ki van gyúrva akkor aztán tényleg 10/10
This post was edited by fahrii on Jan 22 2015 04:19pm