Quote (beni @ Oct 15 2014 10:26pm)
Mi arról beszéltünk, hogy érdemes lenne e valami minimum feltételhez kötni azt, hogy ki váljon választhatóvá. Ennek fényében inkább te vagy az, aki magas lóról benéz a topicba és megszakérti, hogy a Fidesz le se szarja Ózdot.
Kit érdekel ez most?
Quote (xUb0rka @ Oct 15 2014 09:51pm)
Mindket helyre az kerul akit a fidesz odarak, elokepzettsegtol fuggetlenul. Nem latom a kulonbseget
nekem ez masnak tunik

mindegy, kurva keso van, megyek lefexem a gecibe