d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev138394041Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 15 2014 03:15pm
Quote (beni @ Oct 15 2014 10:12pm)
Ózdra érdekes módon nem a fidesz rakta oda a polgármestert. Hogy lehet ez? Jah várj, választások voltak és mást szavaztak meg. Érted a különbséget?


sot, alsozsolcan is a jobbik nyert
hatalmas vesztesegek ezek a fidesznek, szerintem a hirt hallva a teljes vezerkar harakirizett
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 15 2014 03:16pm
Quote (Taszilo.^ @ 15 Oct 2014 23:15)
sot, alsozsolcan is a jobbik nyert
hatalmas vesztesegek ezek a fidesznek, szerintem a hirt hallva a teljes vezerkar harakirizett


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 15 2014 03:17pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 15 2014 10:15pm)
sot, alsozsolcan is a jobbik nyert
hatalmas vesztesegek ezek a fidesznek, szerintem a hirt hallva a teljes vezerkar harakirizett


Inkább olvass vissza és akkor talán megérted, hogy miért jött fel ez a téma.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 15 2014 03:21pm
Quote (beni @ Oct 15 2014 10:17pm)
Inkább olvass vissza és akkor talán megérted, hogy miért jött fel ez a téma.


eleg magas lorol beszelsz, pedig csak valszeg nem erted, mire mondom
ha a fidesznek barmit megert volna a gyozelem egy utolso putri varosban, akkor telebassza plakattal a varost es komolyabban kampanyol, mint tette ezt itt miskolcon is
mivel viszont nem igy volt, ezert csak tessek-lassek modon probalkozott
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 15 2014 03:26pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 15 2014 10:21pm)
eleg magas lorol beszelsz, pedig csak valszeg nem erted, mire mondom
ha a fidesznek barmit megert volna a gyozelem egy utolso putri varosban, akkor telebassza plakattal a varost es komolyabban kampanyol, mint tette ezt itt miskolcon is
mivel viszont nem igy volt, ezert csak tessek-lassek modon probalkozott


Mi arról beszéltünk, hogy érdemes lenne e valami minimum feltételhez kötni azt, hogy ki váljon választhatóvá. Ennek fényében inkább te vagy az, aki magas lóról benéz a topicba és megszakérti, hogy a Fidesz le se szarja Ózdot.
Kit érdekel ez most?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 15 2014 03:28pm
Quote (beni @ Oct 15 2014 10:26pm)
Mi arról beszéltünk, hogy érdemes lenne e valami minimum feltételhez kötni azt, hogy ki váljon választhatóvá. Ennek fényében inkább te vagy az, aki magas lóról benéz a topicba és megszakérti, hogy a Fidesz le se szarja Ózdot.
Kit érdekel ez most?


Quote (xUb0rka @ Oct 15 2014 09:51pm)
Mindket helyre az kerul akit a fidesz odarak, elokepzettsegtol fuggetlenul. Nem latom a kulonbseget


nekem ez masnak tunik
:wacko:

mindegy, kurva keso van, megyek lefexem a gecibe
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 15 2014 03:53pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 15 2014 10:28pm)
nekem ez masnak tunik
:wacko:

mindegy, kurva keso van, megyek lefexem a gecibe


Mert neki mondtam, hogy ez a két dolog független egymástól, csak lassan ha szar az idő akkor is beírja valaki, hogy kösz a vihart, Orbán.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 15 2014 03:58pm
Quote (beni @ 15 Oct 2014 22:53)
Mert neki mondtam, hogy ez a két dolog független egymástól, csak lassan ha szar az idő akkor is beírja valaki, hogy kösz a vihart, Orbán.


orbánék haarpolnak minket
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 16 2014 05:31am
https://www.youtube.com/watch?v=aLKgfuJK4ZQ

joshinak

4:20nál :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by lacketto on Oct 16 2014 05:34am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 16 2014 05:35am
Quote (lacketto @ 16 Oct 2014 13:31)


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
de amugy vilagszerte ilyen hulyek a szavazok
legalabbis sok ilyen videot lattam
Go Back To Magyar Topic List
Prev138394041Next
Add Reply New Topic New Poll