d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1383940414279Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 04:01pm
btw ezek után vanek tuti soha nem jön el jsp talira xd
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2014 04:02pm
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 00:00)
Mennyire laksz messze az orstol ?

Csinalok nagyon finom kavet!!!

Vagy ha messze laksz talalkozhatunk valami koztes helyen. Esetleg a Deak kornyeken valahol.


orstol cirka 15 percre lakok, at is johetsz bar en altalaban torok kavet szoktam inni azt nemtudom mennyire birod :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 04:02pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2014 23:01)
btw ezek után vanek tuti soha nem jön el jsp talira xd


nagyon faj most a szivunk miatta
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2014 23:02)
orstol cirka 15 percre lakok, at is johetsz bar en altalaban torok kavet szoktam inni azt nemtudom mennyire birod :D


a török kávé az jó
ede találkozzunk :c én is az örsön lakom
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 23 2014 04:02pm
Quote (josheide @ Sep 23 2014 10:00pm)
Mennyire laksz messze az orstol ?

Csinalok nagyon finom kavet!!!

Vagy ha messze laksz talalkozhatunk valami koztes helyen. Esetleg a Deak kornyeken valahol.


enis talalkoznek veled Tomi
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 04:03pm
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2014 23:02)
orstol cirka 15 percre lakok, at is johetsz bar en altalaban torok kavet szoktam inni azt nemtudom mennyire birod :D


Birom birom

En meg a Golyoallo kavera vagyok rakttanva: Kave + kokuszolaj + vaj , reggeli helyett :D

Quote (AngryBug @ 23 Sep 2014 23:02)
enis talalkoznek veled Tomi


Te hol szeretned ? :D

This post was edited by josheide on Sep 23 2014 04:03pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 04:05pm
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2014 23:49)
kéne mi

confidential

(mindenki kiverte egymásnak a mosdóban)


lel
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2014 04:05pm
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 00:03)
Birom birom

En meg a Golyoallo kavera vagyok rakttanva: Kave + kokuszolaj + vaj , reggeli helyett :D



Te hol szeretned ? :D


ez a hetem meg fos de jovoheten van egy csomo szabadidom elvileg, addig talan tobbiek is jelzik what van es tartunk egy nagy koffein szeanszot, nem ilyen reszeg cicaharcos megoldast

This post was edited by ElCapitano on Sep 23 2014 04:05pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 04:06pm
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2014 23:05)
ez a hetem meg fos de jovoheten van egy csomo szabadidom elvileg, addig talan tobbiek is jelzik what van es tartunk egy nagy coffein szeanszot, nem ilyen reszeg cicaharcos megoldast


Ha eleg koffeint kapok a csillagokat is lefilozofalom veled az egrol.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 23 2014 04:07pm
Quote (josheide @ Sep 23 2014 10:03pm)
Te hol szeretned ? :D


Franciaországban, csónakozás közben egybekötve a romantikus párizsi fényekkel

egyebkent barhol Bpn, kozel vagyok.. majd megbeszeljuk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 04:08pm
látom senki nem akarja felvállalni, hogy kinyögje a részleteket, szal inkább megyek aludni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1383940414279Next
Add Reply New Topic New Poll