Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2014 23:01)
btw ezek után vanek tuti soha nem jön el jsp talira xd
nagyon faj most a szivunk miatta
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2014 23:02)
orstol cirka 15 percre lakok, at is johetsz bar en altalaban torok kavet szoktam inni azt nemtudom mennyire birod

a török kávé az jó
ede találkozzunk :c én is az örsön lakom