Quote (Rawen @ 2 Jun 2012 00:25)
Stannis szerintem Nedhez képest next level, ilyen dolgokra gondolok, hogy pl sex csak amiatt, hogy egyáltalán legyen utód, kevésbé tűnik gyengének a karakter, Ned sokkal tágabban volt bemutatva és ezért nekem eléggé más karaktereknek tűntek. Az tetszik Stannist mennyire nem érdekli szinte semmi, míg Ned teljesen máshogyan nézett egy rakat dologra.
pedig tok hasonlo a ketto, stannis extremebb meg autistabb