Quote (beni @ Nov 14 2011 02:32pm)
Bátor, jó Sir Kajni ím elindult vala
Nem féltette az életét bátor Sir Kajni
Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan
Bá-bá-bátor Sir Kajni
Még az sem riasztotta el, hogy péppé verik fejét
Lecsavarják orrát, vagy kinyomják a szemét
A lábát széttörik és testét elégetik
Máját felvágják, s hagymásan megsütik
Beverve fej és kitépve szív
Szétszaggatva máj, kihúzva bél
Fülcimpa lenyírva, nyelv tűzre vetve
És pénisz le...
[...]
Kajni, a bátor elszaladt
Bátran elfutott, el ő
A vész láttán ahogy tudott
Farkát behúzva elfutott
Ment messzire s ina szakadt
Midőn nyúlként bátran szaladt
Előre csak lassan jutott
Mert közben többször elcsúszott
Bátrak bátra hős Sir Kajni
[...]
Nyúlként futott a hegyen is túl
A porba hasalt és talpat is nyalt
Hány embert megfúrt, hány seggbe bebújt
Leszúrta ő(t) ki éppen arra járt.
Ezt a szart amit itt ossze sirtal pontosan ersd csak magadra te szanalom,
en futok? kitol? eloled? ne nevetessel mar. mindenki latja hogy kerulod a velem valo talalkozast eloben.
neked csak itt nagy a pofad. szanalmas vagy
This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 02:09pm