d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1383940414264Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 14 2011 11:00am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 03:56pm)
jó akkor nemis vagy álat, elnézést kérek :angry:


gyalog galopp te noob!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 14 2011 11:08am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 14 2011 11:19am
Quote (sylke @ Nov 14 2011 06:00pm)
gyalog galopp te noob!


tudom, de valakinek át kellett írnia, és bepostolnia viccként
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 12:39pm
Quote (TouchCow @ 14 Nov 2011 18:26)
amúgy tényleg
felidézte bennem a mikeses topicokat és a régi szép időket :D


azért "99mmeresekkel" nem mindenki rohangálhat.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:05pm
Quote (beni @ Nov 14 2011 02:32pm)
Bátor, jó Sir Kajni ím elindult vala
    Nem féltette az életét bátor Sir Kajni
    Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan
    Bá-bá-bátor Sir Kajni

    Még az sem riasztotta el, hogy péppé verik fejét
    Lecsavarják orrát, vagy kinyomják a szemét
    A lábát széttörik és testét elégetik
    Máját felvágják, s hagymásan megsütik

    Beverve fej és kitépve szív
    Szétszaggatva máj, kihúzva bél
    Fülcimpa lenyírva, nyelv tűzre vetve
    És pénisz le...

    [...]

    Kajni, a bátor elszaladt
    Bátran elfutott, el ő
    A vész láttán ahogy tudott
    Farkát behúzva elfutott
    Ment messzire s ina szakadt
    Midőn nyúlként bátran szaladt
    Előre csak lassan jutott
    Mert közben többször elcsúszott
    Bátrak bátra hős Sir Kajni

    [...]

    Nyúlként futott a hegyen is túl
    A porba hasalt és talpat is nyalt
    Hány embert megfúrt, hány seggbe bebújt
    Leszúrta ő(t) ki éppen arra járt.


Ezt a szart amit itt ossze sirtal pontosan ersd csak magadra te szanalom,
en futok? kitol? eloled? ne nevetessel mar. mindenki latja hogy kerulod a velem valo talalkozast eloben.
neked csak itt nagy a pofad. szanalmas vagy

This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 02:09pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 02:07pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 21:05)
Ezt a szart amit itt ossze sirtam pontosan ersd csak magadra te szanalom,
en futok? kitol? eloled? ne nevetessel mar. mindenki latja hogy kerulod a velem valo talalkozast eloben.
neked csak itt nagy a pofad. szanalmas vagy


mondd meg neki sztem is 1 szanalom
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:08pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 21:05)
Ezt a szart amit itt ossze sirtam pontosan ersd csak magadra te szanalom,
en futok? kitol? eloled? ne nevetessel mar. mindenki latja hogy kerulod a velem valo talalkozast eloben.
neked csak itt nagy a pofad. szanalmas vagy


tldr
ersd: too long, didnt read
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:14pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 14 2011 08:07pm)
mondd meg neki sztem is 1 szanalom


hat az... nem tudom hany oldalon hangoztattam neki hogy irjon egy helyszint es egy idopontot,
errefol mint aki szellemi fogyatekos, nem akarta felfogni amit kerek tole, osszevissza terelte a topicot.
83-as szuletesu es ennyire kemeny legeny... szanalmas...
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:15pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 21:14)
hat az... nem tudom hany oldalon hangoztattam neki hogy irjon egy helyszint es egy idopontot,
errefol mint aki szellemi fogyatekos, nem akarta felfogni amit kerek tole, osszevissza terelte a topicot.
83-as szuletesu es ennyire kemeny legeny... szanalmas...


regular beni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:15pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 21:05)
Ezt a szart amit itt ossze sirtal pontosan ersd csak magadra te szanalom,
en futok? kitol? eloled? ne nevetessel mar. mindenki latja hogy kerulod a velem valo talalkozast eloben.
neked csak itt nagy a pofad. szanalmas vagy


beni egy szánalmas fasz csak játssza az agyát meg nyal ide-oda
én bírlak téged,sokkal jobb ember vagy

This post was edited by Rawen on Nov 14 2011 02:15pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1383940414264Next
Closed New Topic New Poll