d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1383940414280Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 12:07pm
Quote (sylke @ Aug 6 2011 07:05pm)
de milyen alapokat?
mi a kurva anyádrol beszélsz már megint?
az aztán nagyon durva hogy medicnek hivom azt a szart, ezentul is annak fogom mert az egy kurva medic
és azért is beszéltem marinerol meg medicröl, MERT KÉPZELD, LEHET HOGY TUDOM A TECH LABBAL CSAK EGY UNITOT LEHET CSINÁLNI : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

de nemtudom mit pofázol, amikor aktivan gémeltem össze-vissza vertem a pofádat te idiota. de azért még ugassál bazdmeg


de mar nem vered ossze-vissza a pofajat
teljesen felesleges azt hangoztatnod, hogy hany szazezer faszod volt a multban, ha most csak egy van
(flame: es az is pici)
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:07pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:06)
ezek? szerintem ezek vagy nem gmek, vagy nagyon izgulnak, de én nézegettem versenyeket, és sokkal komolyabb játékot tolnak ott. Nem hiszem, hogy ők lennének a top 2%-a a játékosoknak.


hát GSL-en még a low ligában se láttam ilyen gyenge gémeket... jó tudom én vagyok a ratyi meg én aztán honnan tudhatom, de a színvonal szerintem se volt eget verő
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 12:08pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2011 07:06pm)
ezek? szerintem ezek vagy nem gmek, vagy nagyon izgulnak, de én nézegettem versenyeket, és sokkal komolyabb játékot tolnak ott. Nem hiszem, hogy ők lennének a top 2%-a a játékosoknak.


asszem nerchio volt az eu #1 gm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:09pm
Quote (Taszilo.^ @ 6 Aug 2011 20:08)
asszem nerchio volt az eu  #1 gm


akkor kurvaszar napjuk van, mert
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 20:07)
hát GSL-en még a low ligában se láttam ilyen gyenge gémeket... jó tudom én vagyok a ratyi meg én aztán honnan tudhatom, de a színvonal szerintem se volt eget verő




eddig egy jó meccs volt, amikor a TvP-ben a proxy sgvel ment a P, de ott is a terran bénázása miatt alakult ki a helyzet.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 12:10pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 12:10pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2011 07:09pm)
akkor kurvaszar napjuk van, mert


gsl-t minek ehhez hasonlitani? gsl-en majdnem 80k $-ert megy a harc, _picivel_ nagyobb a tet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:11pm
Most végre kiírják mikor jön a köv event... szépen a rendezvény végére összeáll a dolog...

Quote (Taszilo.^ @ 6 Aug 2011 20:10)
gsl-t minek ehhez hasonlitani? gsl-en majdnem 80k $-ert megy a harc, _picivel_ nagyobb a tet

ha nem akarnak nyerni, akkor minek jönnek? Nem hiszem, hogy attól valaki szarabbul játszik, hogy nem 80k$ a tét.

vagy ekkora a lemaradása az eu realmnak a többihez?

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 12:12pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2011 12:12pm
Quote (Taszilo.^ @ 6 Aug 2011 19:10)
gsl-t minek ehhez hasonlitani? gsl-en majdnem 80k $-ert megy a harc, _picivel_ nagyobb a tet


tenyleg, itt most mi a nyeremeny?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:12pm
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Aug 2011 20:12)
tenyleg, itt most mi a nyeremeny?


a tested.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:13pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:09)
akkor kurvaszar napjuk van, mert




eddig egy jó meccs volt, amikor a TvP-ben a proxy sgvel ment a P, de ott is a terran bénázása miatt alakult ki a helyzet.


nekem mondjuk tetszett az előbb a proxy Robo és a Warp Prism csak hát abból se lett semmi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:13pm
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 20:13)
nekem mondjuk tetszett az előbb a proxy Robo és a Warp Prism csak hát abból se lett semmi


a szörnyű FF használat megölte azt a meccset. Pedig akkor elég epic lehetett volna.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1383940414280Next
Add Reply New Topic New Poll