Quote (Taszilo.^ @ 6 Aug 2011 20:08)
asszem nerchio volt az eu #1 gm
akkor kurvaszar napjuk van, mert
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 20:07)
hát GSL-en még a low ligában se láttam ilyen gyenge gémeket... jó tudom én vagyok a ratyi meg én aztán honnan tudhatom, de a színvonal szerintem se volt eget verő
eddig egy jó meccs volt, amikor a TvP-ben a proxy sgvel ment a P, de ott is a terran bénázása miatt alakult ki a helyzet.
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 12:10pm