☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
38
39
40
41
42
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19271
Replies: 1284
Track Topic
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#391
May 18 2011 01:59pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:58)
ah bucsuzom , amugy meg nem vérzett a kezem csak a jód jött át rajta és amikor kivettem még nem vettem észre .. ( ha értitek mire gondolok)
nem
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#392
May 18 2011 01:59pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 09:58pm)
ah bucsuzom , amugy meg nem vérzett a kezem csak a jód jött át rajta és amikor kivettem még nem vettem észre .. ( ha értitek mire gondolok)
de ugye van nálad valami cucc? csak 1 pici
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#393
May 18 2011 02:00pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 08:58pm)
ah bucsuzom , amugy meg nem vérzett a kezem csak a jód jött át rajta és amikor kivettem még nem vettem észre ..
Jaj cicafül, ne menj már el aludni, már széppé tetted a napunkat, de nem bírok betelni veled
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#394
May 18 2011 02:00pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 May 2011 21:47)
csak én olvastam "cicilidint?
y
get laid asap
EdwardElric
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold
:
1,565.00
#395
May 18 2011 02:00pm
Boros József de lehet bőrös is az aláírást nehéz kiolvasni ..
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#396
May 18 2011 02:00pm
Quote (jarabekg @ May 18 2011 10:00pm)
Jaj cicafül, ne menj már el aludni, már széppé tetted a napunkat, de nem bírok betelni veled
meg még a képek is hiányoznak
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#397
May 18 2011 02:01pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:56)
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s%5Fd&saddr=3526+Miskolc,+Magyarorszg+(Szent+Ferenc+Krhz+Miskolc)&daddr=Hungary+(Egyetemvros)&hl=hu&geocode=FSwv3gIdgDw9ASGKA3cxGJz8MQFc2k3QIdM9k8ASGM08-mAPY36A&mra=pd&sll=48.004199,21.062346&sspn=0.475031,1.352692&ie=UTF8&z=13
negyed óra,azt ott vagyok,addig kérj már nekem is 1 emberesebb adagot,tesa
: DDDDD
egyszer csak tolják be déjvet bekötözött karral, vigyorogva
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#398
May 18 2011 02:01pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 10:00pm)
Boros József de lehet bőrös is az aláírást nehéz kiolvasni ..
http://www.medlist.com/Magyar/Korhazak/083.htm
itten nincsen olyan
This post was edited by HunIndex on May 18 2011 02:01pm
bitu
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold
:
12,653.66
#399
May 18 2011 02:01pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:54)
még 10 perc és megint pihi ... este tök vicces a korház (am a szent Ferenc korházban vagyok miskolc)
amikor szaladgálnak a növérek az öregekhez hogy pelenkát cseréljenek rajtuk , meg amikor a kis hülyegyerek mellettem felgyujtotta a garázst és azt hiszik róla is hogy öngyi akart lenni , pedig nekem elmondta csak cigizni akart de a benzin ott volt mellette ... és bumm a haja leégett elég ronda látvány meg olyan mint akit végig borotváltak
a lábát még nem láttam mert le van takarva folyamatosan de biztos csúnya ...
de
most egyszer tök jó kedvem
van rá egy órára meg mint aki szarik a világba ...
bumm és így lett a csokapik
kezd hatni a pálesz ?
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#400
May 18 2011 02:01pm
Quote (zsansaccount @ 18 May 2011 21:01)
: DDDDD
egyszer csak tolják be déjvet bekötözött karral,
vigyorogva
This post was edited by Nerz8 on May 18 2011 02:02pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
38
39
40
41
42
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact