d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev13839404142129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 18 2011 01:59pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:58)
ah bucsuzom , amugy meg nem vérzett a kezem csak a jód jött át rajta és amikor kivettem még nem vettem észre .. ( ha értitek mire gondolok)


nem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:59pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 09:58pm)
ah bucsuzom , amugy meg nem vérzett a kezem csak a jód jött át rajta és amikor kivettem még nem vettem észre .. ( ha értitek mire gondolok)


de ugye van nálad valami cucc? csak 1 pici

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 02:00pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 08:58pm)
ah bucsuzom , amugy meg nem vérzett a kezem csak a jód jött át rajta és amikor kivettem még nem vettem észre ..


Jaj cicafül, ne menj már el aludni, már széppé tetted a napunkat, de nem bírok betelni veled :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 02:00pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 May 2011 21:47)
csak én olvastam "cicilidint?


y

get laid asap
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 18 2011 02:00pm
Boros József de lehet bőrös is az aláírást nehéz kiolvasni ..
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 02:00pm
Quote (jarabekg @ May 18 2011 10:00pm)
Jaj cicafül, ne menj már el aludni, már széppé tetted a napunkat, de nem bírok betelni veled :D



meg még a képek is hiányoznak
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 02:01pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:56)


: DDDDD
egyszer csak tolják be déjvet bekötözött karral, vigyorogva
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 02:01pm
Quote (EdwardElric @ May 18 2011 10:00pm)
Boros József de lehet bőrös is az aláírást nehéz kiolvasni ..



http://www.medlist.com/Magyar/Korhazak/083.htm
itten nincsen olyan

This post was edited by HunIndex on May 18 2011 02:01pm
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold: 12,653.66
May 18 2011 02:01pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:54)
még 10 perc és megint pihi ... este tök vicces a korház (am a szent Ferenc korházban vagyok miskolc)
amikor szaladgálnak a növérek az öregekhez hogy pelenkát cseréljenek rajtuk , meg amikor a kis hülyegyerek mellettem felgyujtotta a garázst és azt hiszik róla is hogy öngyi akart lenni , pedig nekem elmondta csak cigizni akart de a benzin ott volt mellette ... és bumm a haja leégett elég ronda látvány meg olyan mint akit végig borotváltak
a lábát még nem láttam mert le van takarva folyamatosan de biztos csúnya ...
de most egyszer tök jó kedvem van rá egy órára meg mint aki szarik a világba ...


bumm és így lett a csokapik
kezd hatni a pálesz ?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 02:01pm
Quote (zsansaccount @ 18 May 2011 21:01)
: DDDDD
egyszer csak tolják be déjvet bekötözött karral, vigyorogva




This post was edited by Nerz8 on May 18 2011 02:02pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13839404142129Next
Closed New Topic New Poll