d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1383940414265Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,114
Joined: Dec 22 2006
Gold: 97.00
May 31 2010 06:09am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 14:06)
Sajnos this, pont ez lett volna a lényeg, azért mondtam, hogy tök mind1 kitől, honnan van a sig, és ki viseli, arra szavazzunk amelyik a legjobban tetszik, minden mástól elvonatkoztatva.


Hat akkor sracok erre van 1 egyszeru megoldas zarjatok ki robit es akkor ennyi es mindenki boldog lehet :) nem kell tuldramatizalni a dolgokat szerintem :p
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 06:10am
Quote (szenszei @ May 31 2010 01:09pm)
Hat akkor sracok erre van 1 egyszeru megoldas zarjatok ki robit es akkor ennyi es mindenki boldog lehet :) nem kell tuldramatizalni a dolgokat szerintem :p


bojkottáljuk a cicabaalt punktum

partyt sem kapnak mostantól!!444
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:14am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 01:09pm)
Hát ezt így könnyű leírni, de nyilván nehéz betartani pár embernek. Úgy kellett volna hogy sorszámmal, hogy ne lehessen tudni kié melyik sig (mondjuk legtöbb sigre rá van írva, szóval ezzel se mentünk volna sokra...).


Nem tudom ez miért annyira nehéz dolog. :) Megnézel 40 képet, és azt mondod: Ez tetszik a legjobban! :)

Quote (szenszei @ May 31 2010 01:09pm)
Hat akkor sracok erre van 1 egyszeru megoldas zarjatok ki robit es akkor ennyi es mindenki boldog lehet :) nem kell tuldramatizalni a dolgokat szerintem :p


Nem lenne túl szép dolog, se igazságos, illetve akkor még ott lenne az a rengeteg szavazat amit kapott, és akkor azok is mennének a levesbe.

De mint már mondtam, engem ez nem túlzottan érdekel, ha a dobogó közeli versenyzőket nem zavarja, akkor felőlem kaphat ő még +100 szavazatot, és nyerhet. :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 06:15am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 14:14)
Nem tudom ez miért annyira nehéz dolog. :) Megnézel 40 képet, és azt mondod: Ez tetszik a legjobban! :)


Nekem ment is, de meg tudom érteni azt is, aki nem akarja pl. hogy egy welcher arrogáns paraszt bármiféle versenyt is megnyerjen, akár az ő érdeme, akár nem.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:17am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 01:15pm)
Nekem ment is, de meg tudom érteni azt is, aki nem akarja pl. hogy egy welcher arrogáns paraszt bármiféle versenyt is megnyerjen, akár az ő érdeme, akár nem.


Attól még meg lehet a véleménye róla, hogy rá szavaz, mert csak a képre voksol nem az emberre, ettől semmivel sem lesz TeXxas több, vagy kevesebb.
Ez csak egy játék! :)
Pont az bizonyítaná be aki rá szavaz, hogy el tud vonatkoztatni az esetleges sérelmektől, és csak az adott versenyre koncentrál, amibe lehet, hogy akár TeXxas is esélyes, amellett, hogy esetlegesen milyen ember is ő.

És predire is ennek kéne vonatkoznia, csak pont fordítva. :) Hiába szeressük, attól még valljuk meg sok és sokkkkkkkkkkal jobb sig van versenyben! ^_^

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 06:23am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:22am
Predi ofc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 31 2010 06:23am
Quote (Anarkin @ 31 May 2010 14:22)
Predi ofc


ez a medihumor :wacko:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 06:24am
Quote (Anarkin @ May 31 2010 01:22pm)
Predi ofc


kalózkodásért reportolva
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 06:25am
Na látom "jártathatom én a számat..." :P

Akkor: Predi Win! ;)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 06:27am
Quote (Fezmin @ May 31 2010 01:25pm)
Na látom "jártathatom én a számat..."  :P

Akkor: Predi Win! ;)


Most csináljunk kié a második legjobb sign versenyt :drool:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1383940414265Next
Add Reply New Topic New Poll