Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 01:15pm)
Nekem ment is, de meg tudom érteni azt is, aki nem akarja pl. hogy egy welcher arrogáns paraszt bármiféle versenyt is megnyerjen, akár az ő érdeme, akár nem.
Attól még meg lehet a véleménye róla, hogy rá szavaz, mert csak a képre voksol nem az emberre, ettől semmivel sem lesz TeXxas több, vagy kevesebb.
Ez csak egy játék!

Pont az bizonyítaná be aki rá szavaz, hogy el tud vonatkoztatni az esetleges sérelmektől, és csak az adott versenyre koncentrál, amibe lehet, hogy akár TeXxas is esélyes, amellett, hogy esetlegesen milyen ember is ő.
És predire is ennek kéne vonatkoznia, csak pont fordítva.

Hiába szeressük, attól még valljuk meg sok és sokkkkkkkkkkal jobb sig van versenyben!
This post was edited by Fezmin on May 31 2010 06:23am