☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
38
39
40
41
42
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267629
Replies: 11402
Track Topic
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#391
Jun 6 2011 05:01pm
Quote (sylke @ 7 Jun 2011 03:58)
mennyire rühellem azt a sorozatot
Hát az eleje rohadtul nyögvenyelős volt. De anno mikor a tévében ment, és még talán általánosba jártam? akkor tök élveztem.
Most gondoltam megnézem az egészet egyben.
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#392
Jun 6 2011 05:37pm
Quote (Rezs @ Jun 6 2011 10:50pm)
fentvan magon a legújabb rész, felirat is van hozzá a kommentek végén
töltsétek buzik!
Quote (Rezs @ Jun 6 2011 10:52pm)
azt elfelejtettem mondani, hogy a game of thrones
khal drogo egy álat volt ebben a részben 8D
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#393
Jun 6 2011 06:09pm
Quote (Rezs @ Jun 7 2011 01:37am)
khal drogo egy álat volt ebben a részben 8D
ha nagy leszek,olyan akarok lenni,mint Khal Drogo
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#394
Jun 6 2011 06:15pm
Quote (Saenchai @ Jun 7 2011 12:09am)
ha nagy leszek,olyan akarok lenni,mint Khal Drogo
http://images4.fanpop.com/image/photos/18300000/Khal-Drogo-game-of-thrones-18305596-1280-720.jpg
Coolface
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold
:
10.00
#395
Jun 7 2011 12:45am
FG 8-9 evadhoz van mar szinkrol?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#396
Jun 7 2011 05:26am
i lol'd
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#397
Jun 7 2011 06:08am
Quote (Rezs @ Jun 7 2011 01:15am)
http://images4.fanpop.com/image/photos/18300000/Khal-Drogo-game-of-thrones-18305596-1280-720.jpg
Ronon az SGA-bol!!!
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#398
Jun 7 2011 06:21am
Quote (Flutter @ Jun 7 2011 01:08pm)
Ronon az SGA-bol!!!
orly?
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#399
Jun 7 2011 07:07am
Quote (Flutter @ Jun 7 2011 12:08pm)
Ronon az SGA-bol!!!
http://www.youtube.com/watch?v=3KMVMg9E8Hw&feature=related
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#400
Jun 7 2011 03:40pm
elkezdtem nézni a game of thronest, harmadik résznél tartok, kurrvajjjóóóó!!
ha holnap nem vizsgáznék, most megnézném a nyolcadikig :c
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
38
39
40
41
42
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact