d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1383940414269Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 6 2011 04:55am
Quote (Klontar @ Feb 6 2011 10:53am)
nem tudom, nekem 50 volt
le lehet persze rövidíteni az utat, valami 70 körüli agilityvel mert egyszerűen csak átbújsz egy csövön bejárat után, de igazából nem kell semmi
menj le black knightokhoz, szabadítsd ki az embert hogy adjon neked egy kulcsot, és a kulccsal betudsz menni a sárkányokhoz


kk :D köszi a helpet am már 73 range. 80 a cél ^^

na megvan EQ:

amulet of glory
rune cbow
mithril bolt
black d hide vamb és leg
ring of wealth
és anti dragon shield

This post was edited by Tommy_hun on Feb 6 2011 04:58am
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 6 2011 05:56am
Quote (Tommy_hun @ 6 Feb 2011 12:55)
kk :D köszi a helpet am már 73 range. 80 a cél ^^

na megvan EQ:

amulet of glory
rune cbow
mithril bolt
black d hide vamb és leg
ring of wealth
és anti dragon shield


Még a Mogre-kat vagy mik azok lehet h csak sima Ogre-k is érdemes, Castle Wars fölött vannak, ottvan közel Castle Wars bank és Yanille-ban is van 1
Btw ha gamelsz gyere teis Sajage ch-ra
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 7 2011 12:13pm

ezt a grafikai hibát hogy lehetne kiküszöbölni?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 7 2011 12:15pm
Quote (Sanyika @ 7 Feb 2011 19:13)
http://img834.imageshack.us/img834/1446/gfdgfdgfde.jpg
ezt a grafikai hibát hogy lehetne kiküszöbölni?


szerintem ha mozdítasz egy kicsit a nézeten akkor jó lesz :)
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 7 2011 12:52pm
Na mivan senki sem tolja?:( mindig egyedül vagyok fenn cc-n
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 7 2011 12:55pm
Quote (Tommy_hun @ 7 Feb 2011 19:52)
Na mivan senki sem tolja?:( mindig egyedül vagyok fenn cc-n


negyed órája jöttem le, de akkor mindjárt megyek vissza.
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 7 2011 12:58pm
Quote (Sanyika @ Feb 7 2011 06:55pm)
negyed órája jöttem le, de akkor mindjárt megyek vissza.


kk persze csak ha van kedved :D btw de jó lenne ha kész lenne purem végre mennék már pkzni :S
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 7 2011 12:59pm
Quote (Tommy_hun @ 7 Feb 2011 19:58)
kk persze csak ha van kedved :D btw de jó lenne ha kész lenne purem végre mennék már pkzni :S


a fenn látható statokkal mit tréningeljek szerinted? csak úgy unalomüzés képpen.
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 7 2011 01:02pm
Quote (Sanyika @ Feb 7 2011 06:59pm)
a fenn látható statokkal mit tréningeljek szerinted? csak úgy unalomüzés képpen.


str
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 7 2011 01:11pm
csak legyen már meg a 80 ranged, mert egyszerűen ki nem állhatom ezt a skillt, olyan unalmas és lassú :D



aztán ha megvan a 80 ranged, jöhet a 68 smithing, már csak az hiányzik explorer's ring 4-hez :zzz:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1383940414269Next
Add Reply New Topic New Poll