d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1383940414258Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2009 02:02pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, 25 May 2009, 19:53)
es a 16 evesek 90% azt hiszi, h okosabb mint egy 20-30-40 eves, van aki ezt kinovi, es van aki nem, ezekbol lesz a balfasz akire te is utaltal.


Igen. Egész osztályom ilyen volt, mármint a csajok. 17 évesen úgy beszéltek mint ha 120 éves bölcs nők lettek volna, akik háborúkat is megélték. Meg mindent tudnak már az életről.
Nha de próbálkozzanak, őszintén remélem, mert ne legyen dögöljön meg a szomszéd tehene is dolog ebből, annyira nem vagyok magyar gondolkodású.

Gica meg Laca. Óvatosan odafigyelve neveljétek, nőjetek fel a feladathoz ez több évbe fog telni, de mivel nem ismerlek igazán egyikőtöket sem, nem akarom kifejteni jobban már a véleményem. Én csak a gyereket fogom sajnálni, ha mégsem tudjátok megadni neki, amit megérdemel. De hmm talán a kellő gondoskodás és szeretet, majd megoldja ezt.

Asszem megyek aludni.

Cu&gn8.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 02:02pm
Quote (josheide @ Mon, 25 May 2009, 22:01)
Nemtudom, de az örökbeadás fel se merült ?


DE AZÉRT MÉG MEG SE SZÜLETETT HOGY ADNÁK MÁR ÖRÖKBE : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
May 25 2009 02:02pm
miért bánt itt mindenki mindenkit?

mesh:c
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 25 2009 02:02pm
Lehet hogy ti is azt mondtátok volna hónapokkal ezelött, hogy biztos hogy elvetetnétek, illetve

Lehet hogy a mostani posterek jórésze megtartaná ilyen helyzetben...

Ezt nem lehet tudni, viszont az biztos ha így döntöttek akkor tényleg elég szemét dolog belekötni -- yes, bunkók vagytok páran :rolleyes:

Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:41)
úgy ézem én már rég nem vagyok szerelmes...nem is lehet egy életen át szerelmesnek lenni...ezt asszem tudósok be is bizonyították vagymi hogy 2év na mindegy nem ez a lényeg...a szerelmen kívül van egy még lényegesebb érzés..a szeretet...ami nem múlik el soha de soha....nem félek kimondani hogy nem vagyok szerelmes.....nem ciki....bár Laci még mindig azt mondja hogy szerelmes...őszintén remélem hogy ő nem csak szerelmes lesz....ez viszont már nem rajtam múlik....nem tudok mit tenni ez ellen...


Van egy lány akivel több éve vagyunk barátok még általánosból és máig rosszul vagyok utána ha összeülünk - egyre ritkábban -, mert annyira tetszik (és vannak nála sokkal szebb lányok is) szóval ez sztem nem teljesen igaz ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 25 2009 02:03pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 08:41pm)
úgy ézem én már rég nem vagyok szerelmes...nem is lehet egy életen át szerelmesnek lenni...ezt asszem tudósok be is bizonyították vagymi hogy 2év na mindegy nem ez a lényeg...a szerelmen kívül van egy még lényegesebb érzés..a szeretet...ami nem múlik el soha de soha....nem félek kimondani hogy nem vagyok szerelmes.....nem ciki....bár Laci még mindig azt mondja hogy szerelmes...őszintén remélem hogy ő nem csak szerelmes lesz....ez viszont már nem rajtam múlik....nem tudok mit tenni ez ellen...


Azért nem szomorú egy kicsit, hogy 16 évesen egy lány lemond a szerelemről?
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 02:03pm
Quote (Klontar @ Mon, 25 May 2009, 22:02)
DE AZÉRT MÉG MEG SE SZÜLETETT HOGY ADNÁK MÁR ÖRÖKBE : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ÖRÖKBEADJAK BICEBOCAT :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 25 2009 02:05pm
Quote (Klontar @ Mon, 25 May 2009, 22:02)
DE AZÉRT MÉG MEG SE SZÜLETETT HOGY ADNÁK MÁR ÖRÖKBE : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


biztos van olyan szervezet, ami intézne ilyesmit
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 02:06pm
Quote (josheide @ Mon, 25 May 2009, 22:05)
biztos van olyan szervezet, ami intézne ilyesmit


http://www.c3.hu/ngo-h1.html


ezek kozul valamelyik tutira!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 02:07pm
Quote (Anarkin @ Mon, 25 May 2009, 22:02)
Lehet hogy ti is azt mondtátok volna hónapokkal ezelött, hogy biztos hogy elvetetnétek, illetve

Lehet hogy a mostani posterek jórésze megtartaná ilyen helyzetben...

Ezt nem lehet tudni, viszont az biztos ha így döntöttek akkor tényleg elég szemét dolog belekötni -- yes, bunkók vagytok páran :rolleyes:


lehet, h a joresze tudatosan keruli az ilyen helyzetet?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 25 2009 02:07pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 22:06)
http://www.c3.hu/ngo-h1.html


ezek kozul valamelyik tutira!


aha meg eebay...
én komolyan gondoltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1383940414258Next
Add Reply New Topic New Poll