d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev13839404142162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 22 2008 07:23pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Jun 23 2008, 02:22am)
Hat bocs, ez a velemenyem ^^


nemaz aranyos de nagy állatság smile.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 07:24pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 23 Jun 2008, 02:23)
nemaz aranyos de nagy állatság smile.gif


Jaaaa hogy az a movie. Nekem kurvara tetszett. Jo nagy parodia xD
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2008 07:25pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Jun 23 2008, 02:13am)
Sztem irto szar AMV xd

http://www.youtube.com/watch?v=pnFt81U6lVY&NR=1

Geci ez de nagy xD
Es van masodik resze is biggrin.gif


Nekem ez mar brutalisan gyerekes. No meg ez a nyavogas ^^
Most nem fikazok, de kezdj flamelni. Viszont a Naruto az imba, hogy valamelyes temanal is maradjak.
Kakashi stilusat k*rvara eltalaltak.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 07:26pm
Quote (ChrystopherNike @ Mon, 23 Jun 2008, 02:25)
Nekem ez mar brutalisan gyerekes. No meg ez a nyavogas ^^
Most nem fikazok, de kezdj flamelni. Viszont a Naruto az imba, hogy valamelyes temanal is maradjak.
Kakashi stilusat k*rvara eltalaltak.


Lol omg Chrys.. Azt hiszed ez a Bleach? Omg... Ez csak egy parodia baszod..
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2008 07:30pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Jun 23 2008, 02:26am)
Lol omg Chrys.. Azt hiszed ez a Bleach? Omg... Ez csak egy parodia baszod..


Nem hiszek semmit, mivel egy grammot se vagyok jartas Animeban. Nalam a Narutonal kimerul a jartassag fogalma ilyen teren.
Megneztem videot es azt mondom 'k' ez faj. Bleach, mint nev nem mond semmit. Sajnos
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 07:31pm
Lol geci annak a parodianak a masodik reszebol egy idezet :

Byakuya : You're late
Renji : Sorry for coming in so late, I went to get my hair cut but the Salon was closed. Your hair is always cut so perfectly, where do you go to get it cut?
Byakuya : I use Senbonzakura to cut my hair..
Renji : O_O
Byakuya : It was a joke..
Renji : YOU JUST MADE A JOKE?!

Omg szakadok xd
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2008 07:32pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Jun 23 2008, 02:31am)
Lol geci annak a parodianak a masodik reszebol egy idezet :

Byakuya : You're late
Renji : Sorry for coming in so late, I went to get my hair cut but the Salon was closed. Your hair is always cut so perfectly, where do you go to get it cut?
Byakuya : I use Senbonzakura to cut my hair..
Renji : O_O
Byakuya : It was a joke..
Renji : YOU JUST MADE A JOKE?!

Omg szakadok xd


Translate plx ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 07:34pm
Quote (ChrystopherNike @ Mon, 23 Jun 2008, 02:32)
Translate plx ^^


Nem fogom, mer ugy hulyen hangzik.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 24 2008 11:38am
Gec most jottem ra, ujra megnezve a Bleach 15-30 reszeket, hogy Kaien (Rukia ex-kapitanya) Ganju tesoja volt O_O
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 24 2008 11:44am
Quote (kabraxis6 @ Tue, Jun 24 2008, 07:38pm)
Gec most jottem ra, ujra megnezve a Bleach 15-30 reszeket, hogy Kaien (Rukia ex-kapitanya) Ganju tesoja volt O_O


ez nekem se esett le ohmy.gif
akkor már értem miért vonakodtak segíteni megmenteni

Quote (kabraxis6 @ Mon, Jun 23 2008, 03:31am)
Lol geci annak a parodianak a masodik reszebol egy idezet :

Byakuya : You're late
Renji : Sorry for coming in so late, I went to get my hair cut but the Salon was closed. Your hair is always cut so perfectly, where do you go to get it cut?
Byakuya : I use Senbonzakura to cut my hair..
Renji : O_O
Byakuya : It was a joke..
Renji : YOU JUST MADE A JOKE?!

Omg szakadok xd

áááá laugh.gif rofl.gif xd

This post was edited by kopek66 on Jun 24 2008 11:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13839404142162Next
Add Reply New Topic New Poll