Quote (Baleee @ Oct 13 2014 03:55am)
Tolem sirhatnak a hataron, ahogy cp is irta, realis fenyegetest jelentenek. Innentol kezdve sirhatnak. Az ebolnal is szerintem ez volt a baj, nem kezeltek helyen, idoben es ezert tudott igy tobb orszagban megjelenni.
most meg hordják be a szegényeket kezelő orvosokat azt azok is sorra fertőznek mindenkit
en nekik is azt mondanam sirjanak a határon minek mentek oda
:XD
faszt kell jotekonykodni, dolgokat küldeni oda mikor korrupt az egész szar ott is
soha nem lesz belőlük semmi, csak elfogyasztják amit odaküldünk és mivel eröt ad nekik; tovább szaporodnak... mókusi ördögkerék... olyan mintha darálnánk le a pénzünket
el kéne süllyeszteni afrikát