d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1389138923893389438955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 03:05pm
Quote (CyberPunk666 @ 12 Oct 2014 22:02)
Felajánlom a visszafordulás és az életfogytiglant, mint lehetőségeket.

De komolyan, azért itt a világ legkegyetlenebb terroristaszervezetéről van szó. Azok a lányok már biztosan körül lettek metélve!!, mert az IS kötelezővé teszi.
Tutira vannak rendes agymosótáboraik.

Simán reális esélye van annak, hogy terroristákat akarnak beszivárogtatni az eu-ba.

Vannak olyan döntések, amik az ember életkorától függetlenül komoly következményekkel járnak.


16 evesen nem tudom nem korai meg egy embert leirni ?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2014 03:08pm
Quote (josheide @ 12 Oct 2014 23:05)
16 evesen nem tudom nem korai meg egy embert leirni ?


Vannak fokozatok. Más emberek életének a kockáztatása emiatt nem elfogadható.

Illetve ne higgye már senki, hogy csak úgy ide-oda lehet ugrálni a nyugat és a terrorizmus között.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 03:10pm
Quote (josheide @ Oct 12 2014 10:05pm)
16 evesen nem tudom nem korai meg egy embert leirni ?


Igazából én is sajnálom őket, de abszolút hajlok arra, hogy vesse ki magából őket az ország. Sőt, még a szülei házát is ledózerolnám, mint azt a zsidók teszik kvázi hasonló esetben.

This post was edited by beni on Oct 12 2014 03:10pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2014 03:14pm
Meg most azon túlmenően, hogy beengedni őket egyet jelent ártatlan életek kockáztatásával, azt se felejtsük el, hogy ha őszinte szándékkal is térnek vissza, azért egy gyilkos kegyetlen terroristaszervezetet mentek ki támogatni.

Sajnálni sajnálom őket. Mint mondtam körül lettek metélve, szóval normális életük soha nem lehet már.
De a tetteknek vannak következményei. Azért ez nem egy szint azzal, hogy elköt egy autót, drogozik vagy elmegy valami "sima" világlátásra, vagy lóg a suliból, lop a boltból.

Ezek egy embereket lefejező, embereket árokba lövő, nőket megcsonkító szervezetet mentek támogatni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 03:25pm
mondjuk kiváncsi vagyok mi az a romantikus idea ami vonzotta őket
mikor mindenhonnan (sztem) az jön itt, hogy gyilkosok, terroristák, állatok

vagy ilyen szimpla lázadás a szülők ellen?! jól oda akartak vágni nekik vmi miatt
idk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 03:27pm
bár faszt

nem vagyok rá kíváncsi

idióta tinédzserek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:19pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:28pm
I once pretended to be an undercover cop when I was about 9. I pulled my collar up to cover my face as best I could to hide my identity from the other kids in my class. Whenever someone said my name I would respond with "Samuel? I'm John". This continued for four days until Friday, which was show and tell day. I got up to give my show and tell to the class, but rather than bring anything in I just said "haha, I was Samuel all along" and pulled my collar down. The entire class was silent until one student just said "Shut up Samuel, no one likes you".
So I sat down
* permalink

* mentés

* feljelentem

* gold adása

* hozzászólok
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 09:55pm
Tolem sirhatnak a hataron, ahogy cp is irta, realis fenyegetest jelentenek. Innentol kezdve sirhatnak. Az ebolnal is szerintem ez volt a baj, nem kezeltek helyen, idoben es ezert tudott igy tobb orszagban megjelenni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 13 2014 04:48am
Quote (Baleee @ Oct 13 2014 03:55am)
Tolem sirhatnak a hataron, ahogy cp is irta, realis fenyegetest jelentenek. Innentol kezdve sirhatnak. Az ebolnal is szerintem ez volt a baj, nem kezeltek helyen, idoben es ezert tudott igy tobb orszagban megjelenni.


most meg hordják be a szegényeket kezelő orvosokat azt azok is sorra fertőznek mindenkit
en nekik is azt mondanam sirjanak a határon minek mentek oda
:XD

faszt kell jotekonykodni, dolgokat küldeni oda mikor korrupt az egész szar ott is
soha nem lesz belőlük semmi, csak elfogyasztják amit odaküldünk és mivel eröt ad nekik; tovább szaporodnak... mókusi ördögkerék... olyan mintha darálnánk le a pénzünket
el kéne süllyeszteni afrikát
Go Back To Magyar Topic List
Prev1389138923893389438955001Next
Closed New Topic New Poll