d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1389138923893389438955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 3 2011 02:29pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Jul 2011 22:28)
ennyit arról, hogy a fidesz nem egy orbán gigaorganizmus vagy mi... ha értitek mire gondolok.


igazából arra akartam qoutolni, csak lusta vagyok kikeresni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 3 2011 02:36pm
WSR :wub:
jóóó
http://www.youtube.com/watch?v=BE8Eqgvefv4

This post was edited by Vismajor on Jul 3 2011 02:44pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 3 2011 02:55pm
Quote (Vismajor @ Jul 3 2011 08:36pm)


hlp :hug:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 3 2011 03:06pm
Quote (sylke @ Jul 3 2011 09:55pm)
hlp :hug:


hlp már nincs :(
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 3 2011 03:06pm
Quote (Akizk @ Jul 3 2011 09:27pm)
szeretem ezt a guildet :)))))))))))))))


kár hogy cher a leader
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 3 2011 03:12pm
Quote (Akizk @ 3 Jul 2011 22:27)
szeretem ezt a guildet :)))))))))))))))


enyim sokkal jobb

ja és recruiting ha érdekel valakit
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 3 2011 03:42pm
A párt Orbán szerint Európában is az országért állt ki, amikor a nemzetközi baloldal támadásai beindultak. A pártelnök szerint a baloldal politikája olyan egyszerű, mint a faék, demokrácia csak akkor van, ha ők vannak hatalmon, ha nem, akkor demokrácia sincs.. Nem tűrünk beleszólást és kioktatást – mondta.

ilyeneken csak nekem akad fenn a szemem?

Az elnökválasztáshoz hasonlóan az alelnököknél is a papírforma érvényesült. A négy helyre négy jelölt volt, akiket nagy arányú támogatással meg is válaszottak. A 1478 lehetséges szavazatból a legtöbbet Varga Mihály kapta, 1462-en voksoltak rá. Utána Kósa Lajos és Peltzné következett. A legkevesebb szavazatot Pokorni Zoltán kapta, de azért őt is a küldöttek 90 százaléka támogatta.

welcome to the 1950s hungary
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2011 03:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Jul 2011 23:42)
A párt Orbán szerint Európában is az országért állt ki, amikor a nemzetközi baloldal támadásai beindultak. A pártelnök szerint a baloldal politikája olyan egyszerű, mint a faék, demokrácia csak akkor van, ha ők vannak hatalmon, ha nem, akkor demokrácia sincs.. Nem tűrünk beleszólást és kioktatást – mondta.

ilyeneken csak nekem akad fenn a szemem?

Az elnökválasztáshoz hasonlóan az alelnököknél is a papírforma érvényesült. A négy helyre négy jelölt volt, akiket nagy arányú támogatással meg is válaszottak. A 1478 lehetséges szavazatból a legtöbbet Varga Mihály kapta, 1462-en voksoltak rá. Utána Kósa Lajos és Peltzné következett. A legkevesebb szavazatot Pokorni Zoltán kapta, de azért őt is a küldöttek 90 százaléka támogatta.

welcome to the 1950s hungary


most viccen kivul ilyen iranyba halad az egesz...

This post was edited by RRC on Jul 3 2011 03:48pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2011 03:59pm
kint az utcan sutnek valamit, fustszagu lesz tole a szobam, de ha becsukom az ablakot megsulok

wat do
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 3 2011 04:00pm
Quote (RRC @ Jul 3 2011 11:59pm)
kint az utcan sutnek valamit, fustszagu lesz tole a szobam, de ha becsukom az ablakot megsulok

wat do


lenn az utszán nincs kegyelem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1389138923893389438955001Next
Closed New Topic New Poll