Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Jul 2011 23:42)
A párt Orbán szerint Európában is az országért állt ki, amikor a nemzetközi baloldal támadásai beindultak. A pártelnök szerint a baloldal politikája olyan egyszerű, mint a faék, demokrácia csak akkor van, ha ők vannak hatalmon, ha nem, akkor demokrácia sincs.. Nem tűrünk beleszólást és kioktatást – mondta.
ilyeneken csak nekem akad fenn a szemem?
Az elnökválasztáshoz hasonlóan az alelnököknél is a papírforma érvényesült. A négy helyre négy jelölt volt, akiket nagy arányú támogatással meg is válaszottak. A 1478 lehetséges szavazatból a legtöbbet Varga Mihály kapta, 1462-en voksoltak rá. Utána Kósa Lajos és Peltzné következett. A legkevesebb szavazatot Pokorni Zoltán kapta, de azért őt is a küldöttek 90 százaléka támogatta.
welcome to the 1950s hungary
most viccen kivul ilyen iranyba halad az egesz...
This post was edited by RRC on Jul 3 2011 03:48pm