d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1389038913892389338945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 11:43am
Quote (josheide @ 12 Oct 2014 19:26)
De milyen elbaszott vilag az ahol egy tizeneves lany lelephet egy haborus ovezetbe egyedul hogy egy terroristaszervezet harcosa legyen.

El se tudom kepzelni mi jatszodott le a fejeben.


Szerintem annyira idealistak es nincsenek tisztaban ezekkel a dolgokkal...

Gondolom penzel 'neveltek', mindig mindenuk megvolt, internet, tv, stbol hianyos informaciokbol 'gazdalkodtak'. En legalabb is erre tippelnek.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 12:26pm
Pénzcsinálásra született?
Van 100€-ja és kereskedni szeretne. Ön mekkora ügyletet nyithat meg?
20, 000€!
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 12:58pm
Quote (ecneB @ Tue, 1 Jul 2008, 13:42)Kabraxis, ez a platina kurva hol szép?!

http://img249.imageshack.us/img249/8130/petranemcova07hj7.jpg

http://img253.imageshack.us/img253/3541/b53ec6d70a1a50800bd0832lt5.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/4678/10pr2.jpg

Te baszdmeg ez a topic nem arra van, hogy fikazd a masik izleset, hanem hogy bepostold a SZERINTED szep lanyokat, ergo amit most postoltal igen csak unfair es flame-nek minosul.

[x] Die pls.
Mellesleg en is lefikazhatnam a tiedben a harmadik kepen a kurva nagy togyeket, mert undoritoak IMO, de megsem teszem, mert ez a topic nem arra van. Szoval ha csak ilyeneket fogsz muvelni, ne is postolj ide tobbet.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 12 2014 01:08pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 01:21pm
Quote (RRC @ Oct 12 2014 07:08pm)
https://i.imgur.com/0My0MP9.jpg


the ebola is real m9
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 02:38pm
Quote (josheide @ Oct 12 2014 06:26pm)
De milyen elbaszott vilag az ahol egy tizeneves lany lelephet egy haborus ovezetbe egyedul hogy egy terroristaszervezet harcosa legyen.

El se tudom kepzelni mi jatszodott le a fejeben.


Még arra lennék kíváncsi, hogy az emberek hány százaléka gondolja úgy, hogy ott kéne megrohadniuk.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2014 02:42pm
Quote (beni @ 12 Oct 2014 22:38)
Még arra lennék kíváncsi, hogy az emberek hány százaléka gondolja úgy, hogy ott kéne megrohadniuk.


Szerintem komoly nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek. Egyértelműen ott kell megrohadniuk, esetleg egy hazaárulásos-terrorista váddal egy tényleges életfogytiglanba még belemennék.
Itt nekem ne utazgasson szabadon az euban olyan ember, aki elárulta a nyugatot és terrorista. ki tudja, hogy hányat akarnak így bejuttatni, aztán meg embereket fognak ölni.

Elég ha 1000 visszatérőből csak 1 megöl ártatlanokat. Aki kiment, az maga döntött így. <leszarom, hogy 15 éves, annál veszélyesebb, mert könnyebb ilyenre rávenni (ahogy a kimenetelre is sikerült)>
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 02:56pm
Quote (beni @ 12 Oct 2014 22:38)
Még arra lennék kíváncsi, hogy az emberek hány százaléka gondolja úgy, hogy ott kéne megrohadniuk.


Mindenkeppen biztonsagi kockazatot jelentenek innentol. Az, hogy ott kellene megrohadniuk, lehet eros kijelentes, de az, hogy komolyabb erofesziteseket tenni a visszahozatalukra... Hat nem tudom...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 02:58pm
Quote (Baleee @ Oct 12 2014 09:56pm)
Mindenkeppen biztonsagi kockazatot jelentenek innentol. Az, hogy ott kellene megrohadniuk, lehet eros kijelentes, de az, hogy komolyabb erofesziteseket tenni a visszahozatalukra... Hat nem tudom...


Akkor az a kérdés, hogy megjelennek sírva a határon. Mit csinálsz?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2014 03:02pm
Quote (beni @ 12 Oct 2014 22:58)
Akkor az a kérdés, hogy megjelennek sírva a határon. Mit csinálsz?


Felajánlom a visszafordulás és az életfogytiglant, mint lehetőségeket.

De komolyan, azért itt a világ legkegyetlenebb terroristaszervezetéről van szó. Azok a lányok már biztosan körül lettek metélve!!, mert az IS kötelezővé teszi.
Tutira vannak rendes agymosótáboraik.

Simán reális esélye van annak, hogy terroristákat akarnak beszivárogtatni az eu-ba.

Vannak olyan döntések, amik az ember életkorától függetlenül komoly következményekkel járnak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1389038913892389338945001Next
Closed New Topic New Poll