Quote (beni @ 12 Oct 2014 22:38)
Még arra lennék kíváncsi, hogy az emberek hány százaléka gondolja úgy, hogy ott kéne megrohadniuk.
Szerintem komoly nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek. Egyértelműen ott kell megrohadniuk, esetleg egy hazaárulásos-terrorista váddal egy tényleges életfogytiglanba még belemennék.
Itt nekem ne utazgasson szabadon az euban olyan ember, aki elárulta a nyugatot és terrorista. ki tudja, hogy hányat akarnak így bejuttatni, aztán meg embereket fognak ölni.
Elég ha 1000 visszatérőből csak 1 megöl ártatlanokat. Aki kiment, az maga döntött így. <leszarom, hogy 15 éves, annál veszélyesebb, mert könnyebb ilyenre rávenni (ahogy a kimenetelre is sikerült)>