d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13883893903913924765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 3 2015 12:50pm
Quote (sylke @ 3 Sep 2015 19:48)
ezt már postolta vki kb ~fél éve


jaja, de eszembe jutott széna postjáról
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 3 2015 01:08pm
Quote (Ghostmasterq @ 3 Sep 2015 20:50)
jaja, de eszembe jutott széna postjáról


genthor is igy szokott kiszallni a kocsibol
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 3 2015 01:15pm
Quote (sylke @ 3 Sep 2015 20:48)
ezt már postolta vki kb ~fél éve




Quote (SummertimeClothes @ 3 Sep 2015 21:08)
genthor is igy szokott kiszallni a kocsibol

Én vagyok a videón, én szálltam ki a kocsiból.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 3 2015 01:17pm
Quote (Genthor @ 3 Sep 2015 21:15)
http://2.1m.yt/IHLmEQLH3.gif



Én vagyok a videón, én szálltam ki a kocsiból.


jól beszéled az oroszt
cyka blyat
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 3 2015 01:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Sep 2015 20:17)
jól beszéled az oroszt
cyka blyat


ennyi mindenhez eleg
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 3 2015 01:23pm
Quote (Ghostmasterq @ 3 Sep 2015 20:34)


Inkabb 2:50
Siman elokap egy pisztolyt. Okj.

Lel, most latom, ahogy irtatok, hogy AKval odawalkol egy csavo. :DDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by Baleee on Sep 3 2015 01:27pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 3 2015 01:31pm
Quote (Baleee @ 3 Sep 2015 20:23)
Inkabb 2:50
Siman elokap egy pisztolyt. Okj.

Lel, most latom, ahogy irtatok, hogy AKval odawalkol egy csavo. :DDDDDDDDDDDDDDD


most megneztem a veget gecivicces h kemenykedik a pisztollyal :DD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 3 2015 01:33pm
Quote (GoreKnight9 @ 3 Sep 2015 21:31)
most megneztem a veget gecivicces h kemenykedik a pisztollyal :DD


Yy, aztan meg amikor jonnek a rendorok, hogy becsicskul mar.

Helyesnek tartja, hogy vannak ilyen mozgalmak, jo dolog. :DDDD

Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 3 2015 05:40pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 3 2015 06:07pm
Quote (Genthor @ 4 Sep 2015 00:40)


szánalmas
Go Back To Magyar Topic List
Prev13883893903913924765Next
Add Reply New Topic New Poll