d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13883893903913925001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 10 2012 08:08am
Quote (szabika @ 10 May 2012 16:07)
>tfw ma suliban szomszéd padon a parkban egy csajtól ezt hallod "hétvégén nem jó, fellépésem van, svájcban dolgozom akkor"


köhög-köhög
KUUUUURVA!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 10 2012 08:11am
rossz topic :d

This post was edited by Rawen on May 10 2012 08:11am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 10 2012 08:42am
>tfw a feher ferfiak tobb, mint 50 szazaleka kopaszodik 50 eves korukra
>tfw apam mindig is kopasz volt, miota elek
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 11 2012 05:58am
>tfw 10 perce írja fb, hogy új üzeneted van, de nem képes megnyitni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 11 2012 06:01am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 May 2012 13:58)
>tfw 10 perce írja fb, hogy új üzeneted van, de nem képes megnyitni


nalam is teljesen elbaszodot az uzenet/chat
explorerben megnyitja de azt csak az extranoobok hasznaljak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2012 06:07am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 10 2012 08:02am)
megnezem mindenkeppen

az a baj h egymasra epul az egesz szamitas, es ha a kozepen elrontod, akkor a vegeig rossz az osszes eredmeny.

de ha nem ad meg ket pontot arra, h a maradek 7328232918 szamitasnak is tudtam a modjat, csak a kozepen elbasztam, akkor igen nagyon merges leszek


majd ha megépíted a hidat, de középen elbasztál egy számítást és amiatt onnan az egész szar (de amúgy jól számoltál) akkor nézd meg mi lesz..
nem véletlenül szigorúak az építészmérnökökkel meg orvosokkal se
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 11 2012 07:27am
Quote (SummertimeClothes @ May 10 2012 03:42pm)
>tfw a feher ferfiak tobb, mint 50 szazaleka kopaszodik 50 eves korukra
>tfw apam mindig is kopasz volt, miota elek


i know that feel
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2012 07:43am
Tfw 4es helyen ulok a buszon es senki se ul mellem, inkabb alnak (kb 10en)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 11 2012 07:43am
Quote (fahrii @ 11 May 2012 14:43)
Tfw 4es helyen ulok a buszon es senki se ul mellem, inkabb alnak (kb 10en)



büdös vagy
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2012 07:45am
Quote (Ghostmasterq @ 11 May 2012 14:43)
büdös vagy


höhö
Go Back To Magyar Topic List
Prev13883893903913925001Next
Closed New Topic New Poll