d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13883893903913924114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 28 2011 07:58am
Quote (cowding @ 28 Jul 2011 15:55)
Volt egy blizzardos pályázat, diablo 3 artworkot kellett csinálni, és ha igényes (nem paintbe berakott 3 pálcikaember) hanem látszik, hogy benne van 1-2 óra munkád akkor garantálják a béta kulcsot.
Haverom grafikus, számítógépes játékokhoz rajzol textúrát és karaktereket én mindkettőnknek csinált 1-1 szépen megrajzold karaktert, amit külön-külön beküldtünk.


Nekem minden eddigi blizzard játék benne van az accountomban, diablo kettőből 3 példány is, mind az alap, mind a lodból 3-3 (eleinte még lehetett trükközni, hogy egy gameből többet rakj be)

Ha nekem nem adnak béta kulcsot, akkor bizony nagyon a kurva anyjukat nekik.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 28 2011 08:46am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 28 2011 02:58pm)
Nekem minden eddigi blizzard játék benne van az accountomban, diablo kettőből 3 példány is, mind az alap, mind a lodból 3-3 (eleinte még lehetett trükközni, hogy egy gameből többet rakj be)

Ha nekem nem adnak béta kulcsot, akkor bizony nagyon a kurva anyjukat nekik.


Én meg tökre elszomorodtam, hogy miért ilyen fos ez a fos. :(
Amúgy cp, bétára jelentkezni is kell, és futtat le tesztet, hogy milyena gépen, neked már done?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 28 2011 08:50am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 28 2011 01:58pm)
Nekem minden eddigi blizzard játék benne van az accountomban, diablo kettőből 3 példány is, mind az alap, mind a lodból 3-3 (eleinte még lehetett trükközni, hogy egy gameből többet rakj be)

Ha nekem nem adnak béta kulcsot, akkor bizony nagyon a kurva anyjukat nekik.


hát márpedig emiatt senkinek nem adnak kulcsot
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 28 2011 08:53am
Quote (Vismajor @ 28 Jul 2011 16:46)
Én meg tökre elszomorodtam, hogy miért ilyen fos ez a fos. :(
Amúgy cp, bétára jelentkezni is kell, és futtat le tesztet, hogy milyena  gépen, neked már done?


jah.

De most lefuttattam ezt a tesztet, sokat nem számít, mert jövőhéten i5-2500k, meg 6850 vagy 6950 lesz.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 09:46am
Supernova, te elbaszott idiota, ide irom mert az elozo topicot bezartak

"elég valószínű, hogy nem a grafikára gondoltam
mielőtt faszságot írsz, próbáld elolvasni, hogy mire válaszolsz, mert amint látom, te arra koncentráltál, hogy a flamedet bele illeszd egy mondatba akármilyen értelmetlen is

nem fogom többször leírni, hogy a kontrasztokkal van a gond, ha így 5 oldal után sem bírtad felfogni, az már nem az én gondom, de nem baj, nem vártam többet tőled "

en sem csak a grafikara ertettem, de a te korlatolt nyomorult agyad nem birja felfogni hogy nem fognak ugyanolyat csinalni mint a d2 es kurvara nincs semmi baj vele, csak belekotsz hogy meglegyen a napi adagod, mint altalaban
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 28 2011 09:51am
Quote (Rezs @ 28 Jul 2011 17:46)
Supernova, te elbaszott idiota, ide irom mert az elozo topicot bezartak

"elég valószínű, hogy nem a grafikára gondoltam
mielőtt faszságot írsz, próbáld elolvasni, hogy mire válaszolsz, mert amint látom, te arra koncentráltál, hogy a flamedet bele illeszd egy mondatba akármilyen értelmetlen is

nem fogom többször leírni, hogy a kontrasztokkal van a gond, ha így 5 oldal után sem bírtad felfogni, az már nem az én gondom, de nem baj, nem vártam többet tőled "

en sem csak a grafikara ertettem, de a te korlatolt nyomorult agyad nem birja felfogni hogy nem fognak ugyanolyat csinalni mint a d2 es kurvara nincs semmi baj vele, csak belekotsz hogy meglegyen a napi adagod, mint altalaban


sajnálnám, ha 80%-ra mennél. ne tedd szerintem.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 09:54am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 28 2011 03:51pm)
sajnálnám, ha 80%-ra mennél. ne tedd szerintem.


igazabol nem tulzottan erdekel, majd csinalok en is hatvanezer multit mint sondor, aki MEG MINDIG nem banned mellesed, az ugy biztos jobb lesz
szanalmas az egesz ami itt megy, de ezt mar mindenki tudja

az ilyen agyhalott emberekkel mint supernova meg egyszeruen nem lehet szepen beszelni, vagy legalabbis nekem nem megy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 28 2011 09:57am
Quote (Rezs @ 28 Jul 2011 17:54)
igazabol nem tulzottan erdekel, majd csinalok en is hatvanezer multit mint sondor, aki MEG MINDIG nem banned mellesed, az ugy biztos jobb lesz
szanalmas az egesz ami itt megy, de ezt mar mindenki tudja

az ilyen agyhalott emberekkel mint supernova meg egyszeruen nem lehet szepen beszelni, vagy legalabbis nekem nem megy


akkor egyszerűen ignore.

skippeld és szevasz.

Amúgy a multi autobanos lesz sokáig, ha eléred a 100-at.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 28 2011 09:57am
Quote (Rezs @ Jul 28 2011 03:54pm)
igazabol nem tulzottan erdekel, majd csinalok en is hatvanezer multit mint sondor, aki MEG MINDIG nem banned mellesed, az ugy biztos jobb lesz
szanalmas az egesz ami itt megy, de ezt mar mindenki tudja

az ilyen agyhalott emberekkel mint supernova meg egyszeruen nem lehet szepen beszelni, vagy legalabbis nekem nem megy


akarommondani mellesleg, csak hetven szazalekon mar editelni se lehet

btw augusztus 3. utan rengeteg hir lesz d3rol, foleg ha elkezdodik a beta is
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 28 2011 09:59am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jul 2011 17:57)
akkor egyszerűen ignore.

skippeld és szevasz.

Amúgy a multi autobanos lesz sokáig, ha eléred a 100-at.


Ha eléri a 100%-ot lép egy szintet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13883893903913924114Next
Closed New Topic New Poll