Quote (Rezs @ 28 Jul 2011 17:46)
Supernova, te elbaszott idiota, ide irom mert az elozo topicot bezartak
"elég valószínű, hogy nem a grafikára gondoltam
mielőtt faszságot írsz, próbáld elolvasni, hogy mire válaszolsz, mert amint látom, te arra koncentráltál, hogy a flamedet bele illeszd egy mondatba akármilyen értelmetlen is
nem fogom többször leírni, hogy a kontrasztokkal van a gond, ha így 5 oldal után sem bírtad felfogni, az már nem az én gondom, de nem baj, nem vártam többet tőled "
en sem csak a grafikara ertettem, de a te korlatolt nyomorult agyad nem birja felfogni hogy nem fognak ugyanolyat csinalni mint a d2 es kurvara nincs semmi baj vele, csak belekotsz hogy meglegyen a napi adagod, mint altalaban
sajnálnám, ha 80%-ra mennél. ne tedd szerintem.