d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1388838893890389138925001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 12 2014 09:41am
Quote (xGurke @ 12 Oct 2014 16:34)
ráírok egy csaj ismerősömre, hogy szia
na mi van, nincs nőd?

gg


Alig ismer gondolom.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 09:41am
Quote (Psyclon @ Oct 12 2014 03:41pm)
Alig ismer gondolom.


egy próbát megért
ráírok a kövire
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 12 2014 09:43am
Quote (xGurke @ 12 Oct 2014 16:41)
egy próbát megért
ráírok a kövire


:D helyes!
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 12 2014 09:45am
Quote (xGurke @ 12 Oct 2014 16:41)
egy próbát megért
ráírok a kövire


Egyszer már mondtam, hogy áruld pénzért a facebook chat logod.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 09:46am
Quote (ace07 @ Oct 12 2014 03:45pm)
Egyszer már mondtam, hogy áruld pénzért a facebook chat logod.


gondolkodtam rajta
de majd szerintem inkább könyvet írok
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 12 2014 09:59am
Quote (xGurke @ 12 Oct 2014 17:34)
ráírok egy csaj ismerősömre, hogy szia
na mi van, nincs nőd?

gg


ennyi b+
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 12 2014 10:03am
Ma kondiban állok, haverra várok. Eljön mellettem jobbról a pultos dögös csaj, balról meglegyint a törülközöjével. Toltam egy wtf arcot, de lepergett rólam.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 10:04am
Quote (fahrii @ Oct 12 2014 04:03pm)
Ma kondiban állok, haverra várok. Eljön mellettem jobbról a pultos dögös csaj, balról meglegyint a törülközöjével. Toltam egy wtf arcot, de lepergett rólam.


az mit jelent
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 12 2014 10:05am
Quote (fahrii @ 12 Oct 2014 18:03)
Ma kondiban állok, haverra várok. Eljön mellettem jobbról a pultos dögös csaj, balról meglegyint a törülközöjével. Toltam egy wtf arcot, de lepergett rólam.


izzadt pinaszaga volt?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 12 2014 10:06am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Oct 2014 17:05)
izzadt pinaszaga volt?


Ilyen törlő volt inkább, épp arrafele törölgetett amikor toltam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1388838893890389138925001Next
Closed New Topic New Poll