Quote (CyberPunk666 @ Oct 12 2014 01:55pm)
A maszturbációs végtermékkel beszennyezett papírtörlőket a kommunálisba kell tenni.
Igen, én is ezt tudom, de vannak "határeset" papírlapok. Vegyük például a pizzás dobozt. Az is kajával szennyezett, de mégis hülyeségnek érzem, hogy ez az újrahasznosítás útjában állna.