d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1388738883889389038915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2014 06:55am
Quote (beni @ 12 Oct 2014 14:52)
Elkezdtem szelektíven gyűjteni a szemetet. Most azon gondolkozom, hogy a használt papírtörlőt is dobáljam e az új ikeás kukámba, vagy ne vaduljak és menjen inkább a hagyományos szemetesbe.


A maszturbációs végtermékkel beszennyezett papírtörlőket a kommunálisba kell tenni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 06:57am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 12 2014 01:55pm)
A maszturbációs végtermékkel beszennyezett papírtörlőket a kommunálisba kell tenni.


Igen, én is ezt tudom, de vannak "határeset" papírlapok. Vegyük például a pizzás dobozt. Az is kajával szennyezett, de mégis hülyeségnek érzem, hogy ez az újrahasznosítás útjában állna.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 12 2014 06:57am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 11:32am)


miért gázolta halálra?
HAMMERT!:XHFEÜIOUD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 07:02am
Quote (Lacii @ Oct 12 2014 12:57pm)
miért gázolta halálra?
HAMMERT!:XHFEÜIOUD


:XD:XD:

ÉRTED KORÁL HÁT MERT
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 12 2014 08:25am
Quote (ElCapitano @ Oct 12 2014 09:00am)
én kapok 15k szoctám + 6k ösztöndíj úgy hogy az átlagom szar és a szoctám papírok felét elfelejtettem leadni

https://31.media.tumblr.com/f15911b70f5f7acc4fa7c2c551dcded8/tumblr_inline_ndb3y92se61rn0045.gif


tfw sosem kaptam szoctámot, de már diákhitelt se kapok, mert kimerítettem a 10 féléves keretet
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 08:28am
Online van Gyulus! :hug:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 08:35am
Quote (beni @ 12 Oct 2014 16:28)
Online van Gyulus! :hug:


Csak nem postol. Hova fajult ez a vilag..?!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 08:36am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 09:34am
ráírok egy csaj ismerősömre, hogy szia
na mi van, nincs nőd?

gg
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:39am
Quote (xGurke @ Oct 12 2014 05:34pm)
ráírok egy csaj ismerősömre, hogy szia
na mi van, nincs nőd?

gg


XDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1388738883889389038915001Next
Closed New Topic New Poll