Quote (Vismajor @ 12 Oct 2014 11:13)
de tökjó h bekértek vízszámlát meg hitelszámlát emg faszomtudja mit
aztán annyi történt, hogy anyámék elváltak+2 eltartott, és megnézték az egyfőre jutót(50k), és ennyi
ezzel lett 43 pontom és 50től adnak egyáltalán valamit. Csak 3 pontot kaptam eltartottra(rajtam kívül) pedig 2 van szal az 6 pont,d e azis csak 46 szal sucks.
Nekem is van szoctám. Csócsónak lenni jó.
Amint megkapom veszek a pénzből 3 db vállfát!!
This post was edited by fahrii on Oct 12 2014 04:44am