d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1388638873888388938905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 12 2014 02:13am
Quote (ElCapitano @ Oct 12 2014 09:00am)
én kapok 15k szoctám + 6k ösztöndíj úgy hogy az átlagom szar és a szoctám papírok felét elfelejtettem leadni

https://31.media.tumblr.com/f15911b70f5f7acc4fa7c2c551dcded8/tumblr_inline_ndb3y92se61rn0045.gif


good4u
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 03:48am
Quote (RRC @ Oct 11 2014 09:51pm)
tolvajkergetők egyik vezető tagjával starcraftozok éppen :D


felső tízezer

not
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 12 2014 04:11am
Quote (ElCapitano @ Oct 12 2014 09:00am)
én kapok 15k szoctám + 6k ösztöndíj úgy hogy az átlagom szar és a szoctám papírok felét elfelejtettem leadni

https://31.media.tumblr.com/f15911b70f5f7acc4fa7c2c551dcded8/tumblr_inline_ndb3y92se61rn0045.gif


én 0 ft :(
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 12 2014 04:13am
Quote (anyd @ Oct 12 2014 11:11am)
én 0 ft :(


de tökjó h bekértek vízszámlát meg hitelszámlát emg faszomtudja mit
aztán annyi történt, hogy anyámék elváltak+2 eltartott, és megnézték az egyfőre jutót(50k), és ennyi
ezzel lett 43 pontom és 50től adnak egyáltalán valamit. Csak 3 pontot kaptam eltartottra(rajtam kívül) pedig 2 van szal az 6 pont,d e azis csak 46 szal sucks.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 04:32am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 12 2014 04:44am
Quote (Vismajor @ 12 Oct 2014 11:13)
de tökjó h bekértek vízszámlát meg hitelszámlát emg faszomtudja mit
aztán annyi történt, hogy anyámék elváltak+2 eltartott, és megnézték az egyfőre jutót(50k), és ennyi
ezzel lett 43 pontom és 50től adnak egyáltalán valamit. Csak 3 pontot kaptam eltartottra(rajtam kívül) pedig 2 van szal az 6 pont,d e azis csak 46 szal sucks.


Nekem is van szoctám. Csócsónak lenni jó.
Amint megkapom veszek a pénzből 3 db vállfát!!

This post was edited by fahrii on Oct 12 2014 04:44am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 12 2014 05:56am
két dolog
valamelyik hekkes linkeljen már nekem olyan programot amivel a karim tud ugrálni magától a megfelelő lejáratot megtalálva

másik
valaki linkeljen már vmi officialt hogy kell az egyfőre jutó jövedelmet kiszámítani, mert ha beírom googlebe hogy "egy főre jutó jövedelm kiszámítása" akkor ilyen telekikollégium az első találat meg nőklapja
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 12 2014 06:42am
Egy teljesen ismeretlen ember küldött 0.01 fg-t.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 12 2014 06:45am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Oct 2014 14:42)
Egy teljesen ismeretlen ember küldött 0.01 fg-t.


le akar
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 06:52am
Elkezdtem szelektíven gyűjteni a szemetet. Most azon gondolkozom, hogy a használt papírtörlőt is dobáljam e az új ikeás kukámba, vagy ne vaduljak és menjen inkább a hagyományos szemetesbe.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1388638873888388938905001Next
Closed New Topic New Poll