d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1388538863887388838895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 11 2014 03:27pm
megbeszéltük múlt héten szombaton a "randit"
másnap kérdezem miért nem jött
üzeni h "bocsi berugtam este, elfelejtettem:S"
????????

This post was edited by Lacii on Oct 11 2014 03:27pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2014 03:37pm
Quote (Lacii @ 11 Oct 2014 22:27)
megbeszéltük múlt héten szombaton a "randit"
másnap kérdezem miért nem jött
üzeni h "bocsi berugtam este, elfelejtettem:S"
????????


nem akar veled randizni
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 11 2014 03:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 11 2014 10:37pm)
nem akar veled randizni


csak implikálásként ott volt hogy ő kérdezte mikor jó nekem lel
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 11 2014 03:43pm
Quote (Lacii @ Oct 11 2014 09:40pm)
csak implikálásként ott volt hogy ő kérdezte mikor jó nekem lel


Quote (Lacii @ Oct 11 2014 09:27pm)
megbeszéltük múlt héten szombaton a "randit"
másnap kérdezem miért nem jött
üzeni h "bocsi berugtam este, elfelejtettem:S"
????????




de csak hogy megnyugodj : nekem is volt már ilyen
de a kedvencem az volt, amikor ugyan így nincs ott a csaj,
telót nem veszi fel
2 nappal később hív, hogy bocs, de bevitték 24 órára
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 11 2014 03:45pm
Quote (xGurke @ Oct 11 2014 11:43pm)
http://4.ii.gl/exVtV3.png

de csak hogy megnyugodj : nekem is volt már ilyen
de a kedvencem az volt, amikor ugyan így nincs ott a csaj,
telót nem veszi fel
2 nappal később hív, hogy bocs, de bevitték 24 órára


Nemrossz
Megtudtad mer vittek be?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 11 2014 05:01pm
Quote (xGurke @ Oct 11 2014 10:43pm)
http://4.ii.gl/exVtV3.png

de csak hogy megnyugodj : nekem is volt már ilyen
de a kedvencem az volt, amikor ugyan így nincs ott a csaj,
telót nem veszi fel
2 nappal később hív, hogy bocs, de bevitték 24 órára


:D
Ránéztem az adatlapjára

kkkk
nem értem miért szakított mindenki vele

This post was edited by Lacii on Oct 11 2014 05:03pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 11 2014 05:01pm
Quote (putincykavodka @ 11 Oct 2014 23:45)
Nemrossz
Megtudtad mer vittek be?


Gurke noirol van szo, szoval prostitucio.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 11 2014 05:03pm
Quote (Baleee @ Oct 11 2014 11:01pm)
Gurke noirol van szo, szoval prostitucio.


18 éves
győrben táncol egy bárban

wife material

és nem, hanem drok

This post was edited by xGurke on Oct 11 2014 05:03pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2014 01:53am
Gondolkozom a firefoxra váltáson.
Rohadtul zavar, hogy nincs vertikális tab lehetőség a chromeban.

Komolyan nem értem, hogy ennyire alap dolog, hogy hiányozhat a böngészőkből.
wide monitoron a fenti tabok egyszerűen szarok.
Simán lehetne normálisan listázni oldalt és normálisan lehetne ott görgetni is, és mindegyik olvasható maradna.

Totál érthetetlen, hogy miért nincs benne egyikben sem ez alapból.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 12 2014 01:55am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 12 2014 02:00am
Quote (Vismajor @ 10 Oct 2014 22:42)
elvállaltam egy melót mer tnem volt dolgom pénteken
jó szar volt,e gy koszos raktárban pakoltam mosógépeket, hűtőkjet meg mindenféle szart 8 órán keresztül
haza fele megyek, éhes vagyok, fáj minden izmom, koszos vagyok, fáradt vagyok fasozm kivan
hazaérek, lefürdök
csekkolom neptunt
szoctám->elutasítva
alaptámogatás->elutasítva
egyszer tankönyv támogatás-megitélve, 18k

tökjó hangulatom lett


én kapok 15k szoctám + 6k ösztöndíj úgy hogy az átlagom szar és a szoctám papírok felét elfelejtettem leadni





This post was edited by ElCapitano on Oct 12 2014 02:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1388538863887388838895001Next
Closed New Topic New Poll