Quote (Lacii @ Oct 11 2014 09:40pm)
csak implikálásként ott volt hogy ő kérdezte mikor jó nekem lel
Quote (Lacii @ Oct 11 2014 09:27pm)
megbeszéltük múlt héten szombaton a "randit"
másnap kérdezem miért nem jött
üzeni h "bocsi berugtam este, elfelejtettem:S"
????????

de csak hogy megnyugodj : nekem is volt már ilyen
de a kedvencem az volt, amikor ugyan így nincs ott a csaj,
telót nem veszi fel
2 nappal később hív, hogy bocs, de bevitték 24 órára