d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1388038813882388338845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 10 2014 08:39am


korál
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 10 2014 08:45am
Quote (lacketto @ 10 Oct 2014 16:39)
https://41.media.tumblr.com/209e6903d6578c1483aaab14972555fa/tumblr_n8ikyzwx6o1r4gyjbo1_500.png

korál


trole master 420
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 10:01am
Quote (josheide @ 10 Oct 2014 14:57)
Azt tudjuk, hogy a ferfiak hajlamosabbak az agressziora, es a kockazatvalallasra.

Vajon ha tobb noi vezeto lenne kevesebb haboru lenne? Nagyobb hangsulyt fektetnenk a szegenyseg lekuzdesere?

Azt mar bizonyyitottak kiserletekkel hogy a nok egeszen masfajta politikat folytatnak, amiben hangsulyosabb egy csomo problema ami a ferfiaknak huszadrango. Szoval kivancsi vagyok mi lenne ha...

De nemhiszem hogy ezt egyhamar megtudja az emberiseg.


Ha lenne egy olyan társadalom, ami kellően nagy ahhoz, hogy következtessünk belőle, és ott lenne egyenlőség vagy matriarchális berendezkedés, akkor talán lehetne ezen vitatkozni.
De ameddig az összes kutatás és általánosítás amit emlegetsz egy patriarchális társadalomban, patriarchális közegben, szerepre nevelt nőkkel történik, addig kb kidobhatod a kukába az egészet.


A nőket arra tanítják, hogy butábbak és kevesebbet érnek, persze, hogy kevesebb kockázatot fognak vállalni többségében. Nézz meg egy olyan fiút, akit így neveltek (ilyet azért találni). Mivel csúfolják? Hogy olyan, mint egy lány...
Ráadásul nekik az a "szerepük", hogy kedvesek legyenek, empatikusak és mosolyogjanak. Szóval az ilyen kijelentés, hogy ők ilyenek baromság.
Mert lehet, ha a nőknek majd nem lesznek erkölcsi, nevelési, beidegződéses korlátai, akkor egészen másként fognak viselkedni. Akár úgy, mint mi? Elképzelhető.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 10 2014 10:04am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 10 2014 04:01pm)
Ha lenne egy olyan társadalom, ami kellően nagy ahhoz, hogy következtessünk belőle, és ott lenne egyenlőség vagy matriarchális berendezkedés, akkor talán lehetne ezen vitatkozni.
De ameddig az összes kutatás és általánosítás amit emlegetsz egy patriarchális társadalomban, patriarchális közegben, szerepre nevelt nőkkel történik, addig kb kidobhatod a kukába az egészet.


A nőket arra tanítják, hogy butábbak és kevesebbet érnek, persze, hogy kevesebb kockázatot fognak vállalni többségében. Nézz meg egy olyan fiút, akit így neveltek (ilyet azért találni). Mivel csúfolják? Hogy olyan, mint egy lány...
Ráadásul nekik az a "szerepük", hogy kedvesek legyenek, empatikusak és mosolyogjanak. Szóval az ilyen kijelentés, hogy ők ilyenek baromság.
Mert lehet, ha a nőknek majd nem lesznek erkölcsi, nevelési, beidegződéses korlátai, akkor egészen másként fognak viselkedni. Akár úgy, mint mi? Elképzelhető.


ez a generáció már jön kifele imo
megy a kurvulás a tiniknél nagytömegekben
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 10:06am
Quote (bamboo @ 10 Oct 2014 18:04)
ez a generáció már jön kifele imo
megy a kurvulás a tiniknél nagytömegekben


Mondjuk ha egy csávó megbasz egy csomó csajt azzal érdekes semmi gondja nincs az embereknek.
Egyébként még kurvára nem jön az a generáció. Nagyon messze vagyunk tőle.

inb4 az a lakatos szöveg
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 10 2014 10:10am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Oct 2014 17:01)
Ha lenne egy olyan társadalom, ami kellően nagy ahhoz, hogy következtessünk belőle, és ott lenne egyenlőség vagy matriarchális berendezkedés, akkor talán lehetne ezen vitatkozni.
De ameddig az összes kutatás és általánosítás amit emlegetsz egy patriarchális társadalomban, patriarchális közegben, szerepre nevelt nőkkel történik, addig kb kidobhatod a kukába az egészet.


A nőket arra tanítják, hogy butábbak és kevesebbet érnek, persze, hogy kevesebb kockázatot fognak vállalni többségében. Nézz meg egy olyan fiút, akit így neveltek (ilyet azért találni). Mivel csúfolják? Hogy olyan, mint egy lány...
Ráadásul nekik az a "szerepük", hogy kedvesek legyenek, empatikusak és mosolyogjanak. Szóval az ilyen kijelentés, hogy ők ilyenek baromság.
Mert lehet, ha a nőknek majd nem lesznek erkölcsi, nevelési, beidegződéses korlátai, akkor egészen másként fognak viselkedni. Akár úgy, mint mi? Elképzelhető.



Kibaszottul otleted nincs a tarsadalomtudomanyokrol.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 10 2014 10:10am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 10 2014 04:06pm)
Mondjuk ha egy csávó megbasz egy csomó csajt azzal érdekes semmi gondja nincs az embereknek.
Egyébként még kurvára nem jön az a generáció. Nagyon messze vagyunk tőle.

inb4 az a lakatos szöveg


milyen erkölcsi korlátai vannak egy 18éves csajnak akinek normálisnak mondható élete van, mégis rögtön leszop bárkit aki egy kis pénzt villant elő
itt van rajtunk az éjjelnappalbudapest generáció

ofc nem azt mondom h minden nő kurva, de az ilyen ostoba tiniszajhából egyre több van
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2014 10:11am
Quote (bamboo @ 10 Oct 2014 17:04)
ez a generáció már jön kifele imo
megy a kurvulás a tiniknél nagytömegekben


90s kids
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 10:19am
Quote (josheide @ 10 Oct 2014 18:10)
Kibaszottul otleted nincs a tarsadalomtudomanyokrol.


Az lehet (sőt), de az is biztos, hogy te ebben az egy témában képtelen vagy az objektivitásra.
Sok vitádat figyeltem már és ez a feminizmus neked valami tyúkszem. :D

Egyébként általában érvelni szoktál, azt jobban szeretem.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 10 2014 10:27am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Oct 2014 17:19)
Az lehet (sőt), de az is biztos, hogy te ebben az egy témában képtelen vagy az objektivitásra.
Sok vitádat figyeltem már és ez a feminizmus neked valami tyúkszem. :D

Egyébként általában érvelni szoktál, azt jobban szeretem.


Vonaton, telefonrol nem tudok ennel kimeritobbet irni.

Amugy minden temarol van szemelyes velemenyem. Es nem a nokrol levont velemenyed alapjan irtam, amit irtam.

A postod elso fele alapjan allapitottam meg, hogy fogalmatlan vagy.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1388038813882388338845001Next
Closed New Topic New Poll