Quote (TresholdOfUniverse @ 10 Oct 2014 14:28)
Nyilvan ezt csak az alapjan mondom hogy en hogyan latoma dolgokat, de nemhiszem hogy a nok alapvetoen jobb vezetok lennenek, okosabban oldanak meg a problemakat, vagy kevesbe villognanak a hatalmukkal. Vannak nagyon ertelmes nok, de ha az egesz tarsadalom a nok elvein alapulna eleg elbaszott egy vilag jonne rank.
Igazabol ezen mindegy elmelkedni, mert ahhoz hogy ez kideruljon kb. kikene pusztulnia az emberisegnek es a majmoknak ujra lemaszni a fakrol + a noknek felulkerekedni ami azert valljuk be a pattintott szerszamok koraban eleg valoszinutlen.
Nem azt mondom hogy jobbak, vagy okosabbak, csak azt, hogy mashogy allnak problemakhoz.
Pl. a nok sokkal nagyobb hangsulyt fektetnek a kornyezetukben a tiszta ivoviz biztositasara, az egeszsegugy es az oktatas fejlesztesre.
A ferfiaknal ezek a problemak nem elveznek ilyen prioritast.