d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1387388389390391473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 7 2022 11:30am
sírás kötözkötés etc
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 7 2022 11:46am
siras keseles etc
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 7 2022 01:16pm
Quote (hedgehogsword @ 7 Sep 2022 17:32)
Igazad van amúgy, szerintem is szánalmas amerre haladnak a mai gamek, lassan mindenkinek az idle game rpg-k kellenek ahol kattintasz kettőt és megy a game magától nulla kihívással...


tbh én néha letöltök 1-1 idle game-t és pörgetem az upgradeket ezerrel amíg lehet
aztán letörlöm :D:D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 7 2022 01:44pm
Quote (Anarkin @ 7 Sep 2022 21:16)
tbh én néha letöltök 1-1 idle game-t és pörgetem az upgradeket ezerrel amíg lehet
aztán letörlöm :D:D


idle heroes pl eleg jo. persze iszonyatosan p2w, de no prob
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 7 2022 01:58pm
amúgy a d2 AR/def rendszer tényleg nagyon jó, szeretem amikor a karakterem teljesen használhatatlan ITD nélkül
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 7 2022 02:49pm
Quote (MarcusD @ Sep 7 2022 09:58pm)
amúgy a d2 AR/def rendszer tényleg nagyon jó, szeretem amikor a karakterem teljesen használhatatlan ITD nélkül



Ilyen ósdi szabályrendszereket nem kellene már 2022-ben erőltetni.
Suhintsa meg a kardját oszt’ splash.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 7 2022 02:53pm
remelem joey nem egyedul van otthon, ha esetleg vmi a szivevel tortenne, legyen aki segit neki
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 7 2022 02:59pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 7 2022 10:53pm)
remelem joey nem egyedul van otthon, ha esetleg vmi a szivevel tortenne, legyen aki segit neki



Pls hívd ki a mentőket, szívrohamot kaptam a postjaidtól.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 7 2022 03:02pm
Quote (-joey- @ 7 Sep 2022 22:59)
Pls hívd ki a mentőket, szívrohamot kaptam a postjaidtól.


nem tudom a cimedet :(
Member
Posts: 2,012
Joined: Dec 27 2005
Gold: 2,200.46
Sep 9 2022 11:10am
Quote (-joey- @ Sep 7 2022 10:49pm)
Ilyen ósdi szabályrendszereket nem kellene már 2022-ben erőltetni.
Suhintsa meg a kardját oszt’ splash.


òsdi vagy sem (règimòdi) attol idötallo, h amikor megirtak/kiadtak stilust/törtenelmet irt.. avagy nagyot szolt.. szerettek az emberek, megvettek dölt a lè..
vannak arcok (mint Èn..[eleg sokan ha män 5M peldany kelt el..]) akik szeretik a jòfèle(!!??) regimodi holmikat(es megveszik felujitva ujra..[pedig mar +volt 5 cdkulcsom{ami 2bann} holott +van az eredeti dìsz doboz is..])
olyan amilyen a game.. nem tökèly.. (konzolos iranyitas az elejen tenyleg balfasz[azt hittem kibaszom az ablakon a kontrollert utanna a tvt, s aztan a ps-t, S kimegyek a kertbe es szepen fölgyujtom..], de aztan szep lassan össze barätkoztunk..
Èn NAÌV (+lattam a trailert) azt hittem majd 40€ ert megveszem az (regmult homalyaba veszett emlekeket) elmenyt ps re.. majd baal runolunk psen a regi cimborakkal..[mivan? creolod a publik gamet vagy joinolsz?..]{jÒ van fiam.. àlmodj szepeket}
erre kaptam egy felkesz F***T.. dühitett faszom oda negyven€gro..
aztan jött frissites persze szepen lassan.. kicsit mintha konzolek mostoha gyerek lenne blizzèknel.. ugyhogy lassan hozza az èrzest (hosszutavu befektetes.. vard ki a sorod..)
2022 hùszhuszonkettö vagy sem nem olyan mint az uj gamek, (nem is lehet mert mar 22 eves.. nemis mertek nagyon belenyulni a gameplaybe..) nekem ezert tetszik a hibaival eggyütt, mert nem olyan mint az uj generacios konzol jatekok..
Szemelyes velemeny. Ès lehet, hogy egy cefrèvel többet ittam azert irok ennyi fassagot.
Reszegen{FÈL] ne forumozz mert nem lehet törölni es latjak a többiek.. (benne van a jsp szabalyzatban??)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1387388389390391473Next
Add Reply New Topic New Poll